Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Yeni Ay kredi, borç alacak, faiz, burs, prim, tazminat, nafaka, miras gibi ortak kaynak kullanımı gerektiren başlıklarda radikal karar ve başlangıçları gündeme getirebilir. Ayın ilk günleri bazı alanlarda zorunlu değişiklikleri işaret ediyor. Bir yandan olayların temel nedenini anlamaya çalışıyor, diğer yandan da bu olayların etkisini güçlü şekilde hissediyorsunuz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
İçinizde müthiş bir eğlenme ve harcama isteği var. Bu isteğinize uygun ortamlardan bugünlerde uzak kalmanız yararlı olacak. İlerleyen saatlerde yaşayacağınız bir buluşma, bütün bir haftaya yetecek mutluluklar getirebilir.Herkes tarafından eli sıkı biri olarak bilinirken, bugün dostlarınızı şaşırtacak davranışlarda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Kendinize vakit ayırın. Son günlerde sağlığınızı bile tehlikeye düşürecek kadar çok çalışıyorsunuz. Doğru beslenmiyorsunuz. Yakında kilo problemleri yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Sıcakkanlı ilişkiler kurarak çevrenize güven aşılıyorsunuz. Herkes en ufak sorununu size aktarıyor. Ancak bu durum psikolojik dengenizin bozulmasına neden olabilir. Kârlı iş anlaşmaları imzalayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Beklentilerinize ters düşen bazı gelişmeler olabilir. İş arkadaşlarınızla aranızda bazı gerginlikler oluşabilir ve buna bağlı olarak bir takım işlerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz ve çok büyük bir zaman kaybına uğrayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Partnerinizle bir konu yüzünden şiddetli bir münakaşa yaşamışsınız. Durum gitgide daha iyiye doğru gidiyor. Fakat tam anlamıyla düzelmesi için eskinin tamamen bitip, yeninin başlaması gerekli. Ona karşı daha anlayışlı, daha ılımlı olmalısınız. İşinizde ısrarcı ve ikna edici olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Para durumunuz iş yaşamınızda daha sağduyulu bir tavra girmenizi öngörüyor. Çok sıkıntılı bir süreçten geçiyorsunuz. Büyük ödemeleriniz var. Onları daha ileri tarihlere erteleyemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mayıs 2023)
Bir arkadaşınız size akıl danışabilir. Ona onunla ilgili gerçekleri söylemekten kaçınmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed