Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Evinizi, ailenizi ya da yaşadığınız yeri ilgilendiren bir konu netlik kazanmaya veya şekillenmeye başlayabilir. Ancak, yakınlarınız şu an için sizinle aynı fikirde olmayabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Genel anlamda güzel bir gün geçireceksiniz, her ne kadar bazı aksiliklerle karşılaşsanız da. Bugün yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli cesarete sahipsiniz. Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir. Bugün canınızı sıkacak haberler alabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten çekinin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2022)
AŞK: Aşk konusunda ilişkilerinizde içe kapanık görünüyorsunuz. Kolay kolay düşündüklerinizi açamıyorsunuz.Mutlu bir bir birliktelik istiyorsanız açık olmalısınız. PARA: Tahammül gücünüzün geliştiği bugünlerde tuttuğunuz işin ucunu bırakmıyorsunuz. Maddi yönden desteğiniz var. SAĞLIK: Başkalarının kısa sürede atlatacağı hüzünlü olayları siz bugün atlatamayabilirsiniz.Çünkü sinirleriniz çok çalışmaktan yıprandı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Bugün pek fazla yorucu ve kapasitenizi zorlayıcı işleri hedeflemeyin. “Yetişmese de bitmese de olur” diyen bir enerjiniz var. Peşinden koşturmak yerine oluruna bırakmak eğiliminde olacaksınız. Rahatlığın dozunu kaçırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Bugün tek başına hareket etmekte zorluklar var. Bağlayıcı ilişkiler ve eşle olan duygusal bağlar sizi yeni kararlar almaya itecek. Yaşadığınız duygusal değişiklikleri yeterince önemsemelisiniz. Diğer taraftan ortağın para durumu ve finansal konular karşınıza çıkacaktır. Başkalarının kaynaklarını kullanmak konusunda şanslı görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ocak 2022)
İsteklerinize ulaşmak için büyük bir gayret içerisinde olacağınız bir gündesiniz. İkili ilişkilerde başarılısınız. İnsanlar üzerinde güçlü bir etki bırakacaksınız. Ağır sakin görünüşünüz ve durumu açıklarken takındığınız tavır siz farkında olmasanız da size iyi bir puan kazandırmakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Bugünlerde göreceli bir darlık yaşayabilirsiniz. Ama kısa süreli ve çözülecek bir darlık bu. Kendi çıkarlarınızı korumaktan uzak davranışlarınız, zaman, zaman sizi nakit sıkıntısına sokabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ocak 2022)
Bir dostunuzla uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, yeni bir katılma isteğiyle cazibesini kaybedecek. Çok önemsediğiniz projeniz bu yüzden ertelenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed