Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
Bugün ve önümüzdeki birkaç gün bazı tatsız diyaloglar ve pürüzler yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla bir takım kişilerin yarattığı problemlerle meşgul olmak durumunda kalabilirsiniz. Bu kişilere engel olmazsanız, kendinizi can sıkıcı tartışmaların içinde bulabilirsiniz. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
Kendinize zaman ayırmak sizi epey rahatlatıyor. Bugün kendinize zaman ayırmak için fırsat bulacaksınız. Yoğun temponuz yüzünden kafanız çok karışıktı. Ama nihayet işler yoluna giriyor. Hayatınızda olumlu değişimler yaşanacak. Güzel günler sizi bekliyor. Huzurlu zamanlar yakında. Artık derin nefes alabilir, güne heyecanla başlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
AŞK: Geçtiğimiz günlerde kötüolaylar yaşayarak kendiniziüzmüştünüz. Ama bugün olaylarsizin lehinize dönüyor.atamayacaksınız. Artık sevgitomurcukları açmaya başladı.PARA: Maddi hayatınız son dereceolağan ve dingin görünüyor. Uzun süredir çiftmaaş almıyorsunuz ya da iş yerinizde çok grafiğiyüksek bir kazanç elde etmiyorsunuz.SAĞLIK: Aşk hayatınızda aksi giden olaylar sankiömrünüzden 10 yıl götürdü. Moralinizi bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
Karmaşık duygularınızdan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. İşteki başarılarınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Paraya ihtiyacı olan bir yakınınıza mutlaka yardım etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
Kafanızın karışık olması sizi kararsız ve endişeli kılmakta. Bu yüzden hiçbir konuda önünüzü görmeden harekete geçmeyin. Geçmişle daha fazla içli dışlı olmak isterken duygusal endişeler moral bozucu noktaya gelebilir. Biraz yapıcı ve yardımsever yanlarınızı öne çıkarın. Zira sizden daha az şanslı kişilerin beklentilerine yakın durmayı öğrenmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
Kafanızda şekillendirdiğiniz bir yeniliği bugünlerdegerçekleştirebileceksiniz. İş hayatınızın sorunlarını paylaşmıyor, tek başınıza yaşıyorsunuz. Böyle zamanlarda
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken anılarınız da canlanabilir. Bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey; sevgi desteği. Alacağınız bir haber sizi motive ederek, hareket kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
Yaptığınız yatırımlar ve ortaklıklardan pek hoşnut olmayabilirsiniz. Özellikle borç alacak ilişkilerinde ya da kredi kullanıyorsanız daha temkin olun. İkili ilişkilerinize ve ortaklıklarınıza daha fazla önem vermelisiniz. Atacağınız adımlarda tek başınıza hareket edemeyeceğinizi görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Temmuz 2022)
Duygusal ilişkileri tanımlar, yorumlarken daha az aceleci olmalısınız. Süreç içinde ilişkiler, bambaşka biçimlere dönüşebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed