Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (11 Eylül 2013)
Durumunuzu doğru değerlendirin ve imajınızı güçlendirirken yaptığınız işlere ilgiyi arttırmaya çalışın. Verilen tavsiyeler aradıklarınız olmayabilir, ama daha detaylı düşündüğünüzde söylenenlere minnettar kalacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (11 Eylül 2013)
Hayatınızı düzene sokmak için çok çaba sarf ediyorsunuz. Son günlerde bu çabalarınızın sonucunu görmeye başladınız. Özellikle ailenizle aranızda olan sorunları halletmek açısından önemli adımlar attınız. Bugün akşam saatlerinde sizin için olumlu olacak bir davete katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (11 Eylül 2013)
Karşınızdaki kişiyi kırdığınızın farkında değilsiniz. İş yaşamınızın zorluklarını anlatıyor ama çalışmaya gelince çok yorucu olmadığını biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (11 Eylül 2013)
Yalnız ve kapalı ortamlarda yürüteceğiniz işlerle bugün daha mutlu olabilirsiniz. Konuşup çözeceğiniz ya da yolculuk neticesinde elde edeceğiniz işler sonuçsuz kalabilir. Fiziksel değil de zihinsel kapasitenize ihtiyaç duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (11 Eylül 2013)
Düzeninizi sarsan ve dağınık etkiler getiren koşullar söz konusu. Kişisel açıdan sizi kısıtlayan, risk getiren oluşumlara dikkatli bakın. Geçmişte yaşanan bir konu nedeni moraliniz bozulabilir. Ancak pek çok konuda kendinizi yenilemek adına harekete geçmektesiniz. İş hayatınızı içine alan gruplaşmalar öne çıkabilir. Size destek veren ortaklaşa işlerin üstesinden gelecek donanıma sahipsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (11 Eylül 2013)
İş ortamınızda beklemediğiniz bazı değişikliklerin olabileceği yada sizi rahatsız edecek konuların gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Küçük şeyleri çok fazla büyütüp kendinize dert edebilirsiniz. Enerjiksiniz ancak enerjinizi olumsuz olarak kullanabilir ve gereksiz konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bir konuda ihtiyatsız davranacaksınız. Kendinizi yeniliklere kapatmamaya çalışmalısınız. Çevrenize karşı gergin tepkiler verebileceğinizde çeşitli tartışmalar olabilir. İşinizle ilgili konularda yeni kararlar almamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (11 Eylül 2013)
Siz yaşadığınız ilişkiyi bitirseniz de, o yeniden birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Çevrenizden bu konuda destek istiyor, fakat sizi yolunuzdan döndüremeyecek gibi. İş yerinde yaşadığınız ortam sinirlerinizi bozuyor. Bugün şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (11 Eylül 2013)
Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız, bu sizi rahatlatacak. İçinde bulunduğunuz sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (11 Eylül 2013)
İlgisiz davranacağınız satış işinizin pekala önemli olabilir. Çevrenizde dolanan büyük paraların peşine düşmeyebiliyorsunuz. Ama çok küçük kayıplar da sizi allak bullak edebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142278 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed