Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Kötü ve üzüntülü bir günü geride bıraktınız. Sürekli yanıınızda olan bir dostunuzla konuşuyor sorunlarınızın üzerinden nasıl gelebileceğiize dair planlar yapıyorsunuz. Aklınız oldukça karıştı, ummadığınız insanların sizin hakkınızda yaptığı yorumlar karşısında incindiniz. Yalnız kalmaktan korkuyorsunuz ve hayatınıza yön vermeye henüz hazır değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Lükse olan düşkünlüğünüz sizi olduğunuzdan daha da kibirli hale getiriyor. Görünüşünüzü hiçbir zaman olduğundan daha farklı hale getirmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Sözlerin tam da niyetleri ifade edemediği günlerdesiniz. Sadece sözlerinizin yanlış anlaşılması değil, duyduklarınızı bambaşka manalarda yorumlama gibi riskleriniz de var. Sükunetin altın olduğu günlerden birindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün daha iyimsersiniz. Yeni imkanların öne çıkması ile kendinizi toparlıyorsunuz. Ortak çalışmalar yaptığınız kişilerle işbirliğini artırmak, onların desteği ile yol bulmak mümkün. Sosyal hayatınızda yer alan paylaşımlar da bir ölçüde sizi keyifli kılıyor. İşten beklenen maddi kazançlar ise sorun olabilir. Daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bir sorununuzda koşulların size sunduğu çözümleri yetersiz bulurken, ilerde tümüyle çözümsüz kalabileceğinizi de düşünmelisiniz. İş hayatında gevşekliğe karşı alerjiniz var. Buna gösterdiğiniz tepki, bazı durumlarda karşı tepkiler doğurabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Maddi konularda çalışmalarınızın yoğunlaşacağı bir gündesiniz. Gelişmeler beklediğiniz kadar hızlı olmayabilir ve bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Çeşitli konulara girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Sizi kıskanan insanlar var. Onlara karşı kendinizi korumalısınız. Her zaman olduğu gibi harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed