Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2022)
Finansal anlamdaki eksikliklerinizi gidermek açısından etkili çözüm süreçleri yüzünüzü güldürecek. Ortak kazanımlarınız için görüşmelerinizi bugün değerlendirebilir, işbirlikleriniz var ise gözden geçirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Haziran 2022)
Hassas ve kendinize olduğunuz bir gün. Ailenizle ilgili konularda huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Olumlu düşünmeye yönelmek, hem fiziksel yapınızı hem de ruh sağlığınızı pozitif etkileyecektir. Çevresel etkilerle kendinizi güvenliğinize ve anılarınıza bağımlı hissedebileceğiniz görülüyor. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir ve zaman zaman ailenizle ilgili huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İletişimci yapınızı ön plana çıkartmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2022)
AŞK: Bugün aşk konusunda hayalkırıklığına uğrayabilirsiniz amadünyadan elinizi eteğiniziçekmeniz de yersiz olacak. Henüzher şey bitmiş değil, bu kadarkaramsar olmamalısınız.PARA: İstikrarlı ve ne yapacağınıbilen kişilersiniz. Hangi alanda faaliyetgösterirseniz gösterin hayranlık uyandıracaksınız.SAĞLIK: Bugün sık sık ateşlenme riskiylekarşılaşabilirisiniz. Bunun nedeni bademciksorunları ile karşı karşıya kalmanız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2022)
Arkadaşlarınızla irtibat halinde olmak, destek amaçlı bir araya gelmiş olan kişilerle ortak hare-ket etmek, başkalarına destek sağlamak amaçlı aktivitelerde bulunmak için elverişli bir gün. Bir gruba ait olduğunuzu hissedin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2022)
Bazı değişiklikler ve yapmanız gereken planlar var. İşten gelen kaynakların yanında kişisel çabalarınızla kazançlarınızı artırabilirsiniz. Becerilerinizi iş hayatına yönelik geliştirmek başka bir çözüm yolu olacaktır. Gelir gider dengenizi korumak, bütçenizi sağlam kılmak adına temkinli olmalısınız. Beklediğiniz parasal destekler size güven verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Haziran 2022)
İşinizi çok seviyorsunuz ama hayatta işten başka şeyler de olduğunu bilin. İşinizle ilgili bir çalışmanızın ödülünü yakında alacaksınız. Bu arada başkalarının da işini yüklenmekten kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2022)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Haziran 2022)
Sizin için büyük sayılabilecek bir ödeme için az zamanınız kaldı. Yakınlarınız da bu durumu biliyorlar. Çabalarınızı gözlüyorlar. Son anda size destek olmayı düşünüyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Haziran 2022)
Sağlık sorunlarınız konusunda daha duyarlı olmalısınız. Bugün doktora görünmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed