Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2023)
Çevrenizdeki kişilere de kendi istediğiniz özgür alanı sağlamalısınız. Bazı konularda sınırları belirlemek kendi işinize odaklanmanıza yardım edebilir. Resmi evraklarla veya hukuki konularla ilgili gelişmeler sizin yararınıza bir hal alabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mayıs 2023)
Çok yakınınızda gelişecek birtakım olaylardan yararlanma yoluna gideceksiniz. Özellikle dikkatinizi çekmek isteyen birine karşı bileniyorsunuz. Bu konuda önsezileriniz sizi yanıltıyor. Kısa süreli yolculuklarda sürprizler söz konusu. Bu yolculuklardan yeni düşüncelerle dönebilirsiniz. Size iletilmek istenen bir şey var. Ama bazı engellemelerle karşı karşıya.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2023)
Bugün sosyal yapınızdabiraz daha sinirli ve asabigörünebilirsiniz.Çevrenizdeki insanlarsizden uzak kalmayaçalışıyorlar adeta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2023)
Bugün iş dışında gireceğiniz ortamlarda gruplaşmalara ve farklılıkların ayrılıklara sebep olmasına müsaade etmeyin. Hele ki bir amaç uğruna bir araya gelmişseniz mutlaka birbirinize asıl amacın ne olduğunu hatırlatın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2023)
Evinize ve size aynı güveni veren yakınlarınızla birlikte olmayı istediğiniz bir gün. Burcunuzun öne çıkan eve ve aileye düşkünlük özelliği özellikle bugün oldukça belirgin hale gelebilir. Aile büyüklerinizi arayabilir, onlarla akşam yemeği planı yapabilirsiniz. Tabi bu hislerle daha kalıcı yatırımlara da yönelebilirsiniz. Hatta ev sahibi değilseniz artık ev almanız gerektiğini de düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mayıs 2023)
Nihayet hayalinizdeki iş arkadaşlarınızı buldunuz ve çalışmaktan bile zevk alıyorsunuz. Bugünü onlarla geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2023)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mayıs 2023)
Maddi konularda beklenmedik bazı masraflarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Gelirlerinizi arttırıcı bazı girişimlerde bulunabilirsiniz ve bu konuda aceleci davranacaksınız. Özellikle kısa sürede sonuca ulaşmanıza yönelik çalışmalar yapabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mayıs 2023)
Yeni aşk ilişkinizde bir öncekinde olduğu gibi hatalar yapmaktan kaçınmalısınız. Aşkın kuralcılığa, programcılığa, statükoya karşı soğuk baktığını öğrendiniz ama bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçemiyorsunuz. Bugün bu konu üzerine enine boyuna düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed