Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2022)
Aşırı yoğun çalışma temposuna bir süre ara verip ortam değiştirmeye gereksinim duyabilirsiniz. Eğer iş yerinizi değiştirmek istiyorsanız, yeni imkanlar aramak için en uygun dönemdesiniz. Bunda başarılı olabilirsiniz ancak yine de çok kolay gerçekleşeceğini zannetmeyin. Eviniz ya da ev halkından birisi için bazı harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak bunlar bütçenizi sarsacak büyüklükte olmayacaklar.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Temmuz 2022)
Yarım bırakma, tamamlamama huyuna çok kızıyorsunuz. Böyle davranan insanların sizinle arkadaş olma şansı yok. Bilinçaltınızda saklı bir şeyler var. Dönüp geçmişi aradığınızda küçük yaşlardan beri çok sayıda yarım bırakılmış mutluluk bulacaksınız belki de. Sırf buna takıldığınızdan zehir gibi bir gün geçirdiniz. Bir arkadaşınızın anlamak istemediğiniz bir gerekçeyle tatilini iptal etmesi sizi çılgına çevirdi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2022)
Bugünlerde mantığınızla hareket etmek yerine hayatınıza duygularınızla yön vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2022)
Hararetli bir takım konuşmaların ortasında bulabilirsiniz kendinizi. Bir ileri safhası kavga olacaksa eğer tansiyonu düşürmek gerekir. Herkes kendi fikrini heyecanla savunabilir ancak bu, dayatma aşamasına varmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2022)
İş hayatında başlayan tempo sürüyor. Ancak günün ilerleyen saatlerinde sizi ortak çalışmalar içinde görebiliriz. Eski arkadaşlıkların sorumlulukları karşısında hazırlıklı olmakta yarar var. Her şey bir yana, gelecekle ilgili planlar daha fazla önemsenmeli. Zira son dönemde hızlanan projeler, içinde yer aldığınız takım çalışmalarında kısıtlayıcı şartlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Temmuz 2022)
İş takibinde çok özel becerileri olan biriyle dayanışma içindesiniz. Bu dayanışma, bazı yeni projelerle bir ortaklığa dönüşebilir. İş yaşantınızda çözümsüz gibi görünen sorunlar bir bir ortadan kalkıyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2022)
Duygusal anlamda yeni girişimlerde bulunmak isteyebileceğiniz bir gün. Bu durum sevgilinize güven, sağduyu ve hareketlilik kazandıracak. Fakat dikkat edilmediği takdirde kıskançlık söz konusu olabilir. Yarım kalmış tüm işleri tamamlamış olmanız da bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Temmuz 2022)
Bir dostunuz sizden borç istemek zorunda kalacak. Aslında kendinize ayırdığınız bir miktar parayı , onu kırmamak için borç olarak vereceksiniz. Fakat bu durum moralinizi bozacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Temmuz 2022)
Korkularınızla sevgilinizin de tadını kaçırıyorsunuz. Kaybetme korkunuzu, onu kaybetmek için her şeyi yapabileceğiniz boyutlara götürmekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed