Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
İnatçılığınız iş yaşamınızda çok işinize yarıyor ama özel hayatınızda da böyle davrandığınızda çevrenizdekileri bunaltıyorsunuz. Başkaları için kapanmış olan bir mevzu sizin için kapanmış olmuyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş bir olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Bugünlerde son dereceenerjik ve duyarlısınız.Partnerinizle olan ilişkinizdegurur ön planda. Duygusaldeğilsiniz ancak sevgiyeihtiyacınız var.PARA: Maddi açıdanprobleminiz olmamasına rağmen bugünişinizde problem yaşayabilirsiniz.SAĞLIK: Burcunuzun temsil ettiği organdiştir. Bu nedenle dişlerinize dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün kalıcı birliktelikler kurmak, mevcut olanların güvenilirliğini hissetmek sizin için ihtiyaç. Bir dostunuzdan birlikte birşeyler yapma, iş ortaklığı etme gibi bir plan gelebilir. Siz de çevrenize bu gözle bakabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İlişkiler ve evlilik konuları hayatınıza sorunlar taşımakta. Önemli karşıtlıklar yaşanabileceği gibi, beklenmedik kopmalar gündeme gelebilir. Tek başına yol alamayacağınız bu dönem başkalarının dayatacağı önerileri değerlendirme yoluna gidebilirsiniz. Ev hayatında yaşanan yenilenmeler sürerken, aile içi ilişkilerde çatışmalara açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş çevreniz sürekli genişliyor; etrafınızda oluşan yığınak tekdüze değil. Bir yandan ilişkilerinizi çoğaltmaya bakın, bu dinamizmdir; bir yandan da ilişkilerinizi, kalite elde etmeye dönük olarak ayıklayın. Az ve öz olan, yani kaliteli olan iş hayatını giderek belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler beklediğinizden farklı gelişebilir. Biraz daha olumlu ve iyi niyetli olmak gerekiyor. İş arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız bir toplantıdan çıkan kararlar, mesleki hayatınızın daha iyi bir noktaya gelmesinde önemli etkiye sahip olacak. Bu fırsatları akıllıca değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Parasal açıdan sıkıntılı olacağınız bir gündesiniz. Bugün yapmanız gereken ödemeler ve beklemediğiniz bazı harcamalar bütçenizi bir hayli zorlayacak. Borç almak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Sakarlığınız nedeniyle ufak tefek kazalara neden olabilirsiniz. Daha dikkatli ve sabırlı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed