Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Duygusal ilişkilerle ilgili bir tercih yapabilirsiniz. Kötü tercihte bulunmamak için dikkatli olun çünkü bugün yanlış kararlar almaya uygunsunuz. Size verilen sözlerin tutulmaması yüzünden canınız sıkılabilir. Yalnız kalabilirsiniz veya siz yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Bazı uğraşlarınız boşa gidebilir. Bugün, emek verdiğiniz şeyleri noktalamak için acele etmemelisiniz. Bir toplantıda ve büyük ihtimalle de arkadaşlar arasında bir toplantıda veya konuşmada sizi yanlış yönlendirmeleri ve karamsar kararlar almanıza sebep olmaları mümkündür. Bir hayal kırıklığı yaşamanız olasıdır. Bulunduğunuz yer veya konumdan hoşnut olmayarak uzaklaşabilirsiniz. Gününüz tatminsiz ve kötü başlayabilir fakat sonunda beklenmedik bir şekilde ipleri elinize geçirecek ve durumu kendi istediğiniz yönlere öevirebileceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Gün boyunca değişik alternatifleriniz var. Öğleye kadar ileriye yönelik hedeflerinizi gözden geçirebilir, daha sonra ise sosyal çalışmalara katılarak başkalarına destek verebilirsiniz. Sağlığınıza ilişkin problemleriniz varsa bugün olumlu adımlar atarak kendinize çeki düzen verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Parasal sorunlarınızı aşmak için kendinize göre ilginç çözümler üretmektesiniz. Ancak fikirleriniz çok eski.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Sevdiğinizle aranızda bazı sorunlar olduğu bir gerçek. Ancak canınızı sıkmayın. Çünkü her şey yoluna girecek. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan vazgeçmelisiniz. Düşünmeden hareket etmekten kaçınmalısınız. Enerjiniz ve performansınız yerinde. Mesai arkadaşlarınızla iyi geçinin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Ay burcunuzda ilerliyor ve size güvenli adımlar atma şansı veriyor. Daha girişken olmanız pek çok konuda hızlı ilerleyebileceğinizi gösteriyor. İyimserliğiniz ve canlılığınız ile iş hayatında kararlı bir tutum içine girebilirsiniz. Ortak finansal anlaşmalarda beklemede almanız gerek. Aşk hayatında yaşadığınız keyifler ise moral kaynağı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Kasım 2021)
İş hayatınızda akıllıca davranmayı biliyorsunuz ve ortama göre hareket etmeyi öğrendiniz. Yakında amirinizden bir zam haberi alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz. Yakında her şey düzelecek! İşyerinizdeki sorunlar veriminizi çok düşürüyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Geleceğiniz parlak görünüyor, ama bugünlerde idare etmekte biraz zorlanıyorsunuz. Kendinizi sorumlu hissettiğiniz yakınlarınıza verdiğiniz destek, bütçenizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Bu akşam alacağınız bir haberle bazı sorgulamalara girmemelisiniz. Bu aslı olmayan bir haber olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed