Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Uzun vadeli planlarınız konusunda kendinizi sorgulayabilirsiniz. Özgüveniniz arttıkça başarı oranınızda yükselecektir. Evinizde, yaşadığınız yerde, iş yerinizde veya yakın çevre ilişkilerinizde rahatınızı veya verimliliğinizi arttırıcı değişiklikler yapabilirsiniz. Eski tanıdıklarla iletişime geçmek veya eski fikirleri canlandırmak faydalı olabilir. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmak istiyorsunuz ya da o değişimler sizi bulacaktır diyebilirim Niobe’ce. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Özel ilişkinizde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar gerçek dostlarınızı anlamanızda size yardımcı olacak. Bugün yeni insanlarla tanışmalar var. Bir komşuluk ilişkinizde bazı üzüntüler yaşayacaksınız. Başladığınız bir iş kısa vadede çözüm gerektiriyor. Bu konuda hareketsiz kalmanız, size iş yaşamınız dışında da prestij kaybettirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
AŞK: Bugün güne sakin başlamakistemenize rağmen gün içinde çokfazla hareketleneceksiniz.İşleriniz yolunda olunca aşkyaşamınızı da hareketlendirmeyibiliyorsunuz. Sevgiliniz mutlu.PARA: İnandığınız işlere yürektenbağlısınız ve üzerine gitmekte ısrarcısınız. Buısrarınızı sonuna kadar korursanız maliatılımlarınız harikalar yaratacak.SAĞLIK: Ufak egzersizler size iyi geliyor ve kaslarınızgüçleniyor. Tansiyon sorununuzu çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Duygusal hayatınızda fırtınalar esiyor. Tepkilerinizi kontrol edin çünkü sevdiklerinizin kalbini kıracak davranışlar içine girebilirsiniz. Bu durum sonradan pişmanlık duymanıza neden olabilir. Ortak olmayı düşündüğünüz bir iş konusunda son derece yaratıcı fikirleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Ay burcunuzda kalarak size destek vermeye devam ediyor. Her ne kadar az laf çok iş dönemi olsa da kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz öncelikli konular var. Daha kararlı bir duruş içinde olmak, iş hayatının getirdiği yolculukları hayata geçirmek size güven kazandıracak. Özel hayatınızda biraz daha esnek olmalı, yapıcı yanlarınızla ilişkilerinize özenli yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Davranışlarını kasıtlı bulduğunuz kişi kadar, sizin de durumunuz riske girebilir. Bugün konuyla ilgili kısa bir toplantınız olacak. İş yaşamınızda yaşadığınız bu çekişmenin sonu kötü yerlere varabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Maddi konularla çok fazla ilgilenmeyeceğiniz bir gündesiniz. Bugün sadece yaptığınız yatırımların sonuçlarıyla ilgilenebilir fakat her hangi bir karar almaktan uzak durabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Kıskançlıktan kaynaklanan bir hakarete mazur kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızı iyi seçmeli ve onlarla ilişkinizde dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed