Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
Sosyal çevreniz ve aşk hayatınızla ilgili kuracağınız iletişimlerde duygusal tatmin sağlayacağınız bazı konuşmalar içerisinde olabilir, onlardan gelen güzel haberlerle hem sevdiğinizi hem de sevildiğinizi daha iyi anlayıp kendinizi harika hissedebilirsiniz. Bazı konularda güven içinde olmanız sizi hayata karşı daha da güçlendirecek ve yaşam amacınızı daha sağlam temeller üzerine kurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca maddi konularda bugünlerde yaptığınız fazla harcamalara karşı dikkatli olmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mart 2023)
Bugün genel olarak rahat ve huzurlu bir gün sizi bekliyor. Fakat kişisel kaprislerinizi aşk hayatınıza taşımanız ilişkiniz için olumsuz olabilir.<br>Bugün genel olarak rahat ve huzurlu bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızdan birinin yardım isteğine olumlu cevap verebilir, gün içinde onun işlerinin bir kısmı ile meşgul olabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmakta zorlanacağınız bugün sakin ve sıradan geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
AŞK: Enerjinizi olumlu olarakkullanabileceğiniz, pırıl pırıl birgününüzdesiniz ve bugünçevrenizden sadece iltifatlarduyacaksınız. Bugün yeni flörtleryaşamanız olası.PARA: Yaşamın her alanında şansınız yüksek.Değişik ortamlarda bulunabilir ilginç insanlarlatanışabilirsiniz. Size yakın arkadaşlarınızla görüşalışverişinde bulunabilir ve yeni fikirlergeliştirebilirsiniz.SAĞLIK: Biraz uykunuzu almaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
Bugün hiçbir işinizi şansa ve tesadüflerebırakmayın. Zaten buna ihtiyacınızyok. Dün başlayan ümit doluolayların peşine düşün. İş çevrenizekarşı bazı davranışlarınız tepkiyle karşılanabilir.Özellikle belli kişilere takındığınız tutum, pekotorite amaçlı görünmüyor. Maddi sıkıntınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
Kendinizi iyi planlamalı günlük işlerin getirdiği sorunları dikkate almalısınız. Daha fazla çaba gerektiren işler öne çıkarken, zaman kaybı söz konusu olmamalı. İş ortamında yenilenmelere açık olmak, değişik tekniklerden yararlanmak size verimli sonuçlar getirecektir. İş arkadaşlarınızın yaratacağı karmaşaya karşı önlemci olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mart 2023)
Bugün bazı sağlık problemlerinizden ötürü işlerinizi dilediğiniz gibi yerine getiremeyeceksiniz. Sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Aşırı strese giriyorsunuz, iş yerinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mart 2023)
Bir yakınınıza verdiğiniz maddi destek size garip bir eziklik yaşatabilir.Sizi sarsacak para sıkıntıları görünmüyor. Zihninizi meşgul eden senedinizin ödenmesinde bir probleminiz olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mart 2023)
Bir yakınınıza baskı yapıyor, onu yönlendirmeye çalışıyorsunuz. Çok iyi niyetli ve ona karşı sevgi yüklü olduğunuz için iyi bir şey yaptığınızı sanıyorsunuz. Baskı iyi bir şey değildir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed