Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2022)
(+- 15 gün ) içinde, yeni işler veya sorumluluklar yüzünü gösterebilir, çok daha fazla getirisi olabilecek işler girişmekten kaçınmamalısınız. Yeni bir göreve getirilebilir, eğer kendi işinizi yapıyorsanız, işinizle ilgili yenilikler yapabilir, yeni müşteriler edinebilirsiniz. Kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren değişiklikler söz konusu olabilir. Farklı bir alana geçiş yapabilir, bulunduğunuz alanda farklı çalışmalar yapabilir veya farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Ya da çalıştığınız firmada veya sektörde değişimler olabilir ya da yöneticilerin hayatlarındaki ani gelişmeler sizi de etkileyebilir. Hakkınızda yapılan konuşmalar veya haberler zamanınızı alabilir. Hakkınızda yapılan gizli konuşmalar, araştırmalar veya gizli planlarınız gündemde. Aralık doğumlu Oğlaklar bazı aksiliklerle veya engellerle karşılaşabilirler, ama direnç göstererek başarılı olmaları da mümkündür. Kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren gelişmeler dikkat gerektirebilir. Ortaya çıkan bilgi ve haberler nedeniyle otorite konumundaki kişilerle görüşmek durumunda kalabilirsiniz. Konuşmalar esnasında kelimeleri seçerek kullanmalısınız. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Hoş gelişmeler olsa dahi, sizden fayda sağlamaya çalışmaları hoşunuza gitmeyebilir.Bu hafta bir Ay tutulması yaşanacak. Meydana gelecek olan Ay tutulmasının etkilerini de hurriyet sosyal sayfamdaki köşemden okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…  
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Nisan 2022)
Bugünkü enerji yoğunluğunuz, kısa vadedeki hedeflerinize daha umutlu bakmanızı sağlayacak. Yine de çok yakınınıza serpiştirdiğiniz bazı umutlarınızın gözden geçirilmesi gerekebilir. Arkadaş gurubunuzdaki bazı kümeleşmeleri maddi konulara bağlamanız, biraz kolaycılık gibi görünüyor. Daha duygusal bir bakış, daha doğru tespitleri getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2022)
Fırtınalarınızın altında yatan mantıklı yapınızı su üstüne çıkarmaktan korkmamalısınız. Duygusal değişimlerinizin size sağlayacağı avantajları doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz. Özel konumunuzu zorlamak yerine, çevresel olaylara, kendi iç bünyesinde koordinasyon bir bütünlük getirmelisiniz.Bugün, şansınızı zorlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2022)
Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarınısebep göstererek işinizden uzak durmanız veriminizi düşürdüğü gibi hayat şefkinizi de kırabilir.Sevdiğiniz insanla paylaştığınız sorunları ailenizetaşımak ilişkinize olumsuz yansıyabilir. Yakındostlarından birinin desteğinize ihtiyacı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2022)
Hayatınıza yeni düşünceler ve yaratıcı fikirler girmekte. Kendinizi olağanın dışında fikirlerle donatabilir, zihinsel çalışmalara yeni bir yön verebilirsiniz. Yakın çevrenizde bu gelişmelerden payını alabilir, bilgilerinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Yeni yolculuk planları yaptığınız bu günlerde, iş hayatına ilişkin düşüncelerinizi yeniden gözden geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Nisan 2022)
İş yaşantınızda sorunsuz , rahat bir gün sizi bekliyor. Bugün iş arkadaşlarınızla ilişkiniz gayet güzel olacak. Amirlerinizden biriyle aranızdaki sorunu ortadan kaldıracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2022)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Nisan 2022)
Parasal konularda şanssız bir dönemdesiniz. Borçlarınız , ödemeleriniz birikti ve yeterince paranız yok. Bu yüzden akrabalarınızdan borç isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Nisan 2022)
Bugünlerde genel dinamizminizi arttırmanız size beklenmedik artılar sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed