Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Değişiklik yaparken doğru kanallarla ilgilenmemeniz uyumsuzluk sorunları yaratabilir. Seyahatler esnasında veya etkili kişilerle ilişkilerde iletişimle ilgili problemler yaşanabilir. Şikayet ve eleştiriler söz konusu olabilir. Ancak, hedeflerinize ulaşma şansınız yüksek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Özel yaşamınızda zihinsel uğraşılara çok önem verdiğiniz bir dönemdesiniz. Bunu paylaşabildiğiniz bir çevrenin içindesiniz ve bu sıralar bu çevrenin dışına çıkmak da istemiyorsunuz. Bugün zorunlu bir ziyaret yapmak durumunda kalabilirsiniz ; ya da istemediğiniz bir anda bir konuğunuz olabilir. Günlük planınız altüst olacağı için biraz canınız sıkılacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Bugünlerde mantığınızla hareket etmek yerine hayatınıza duygularınızla yön vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Sizin olmadığınız ortamda hakkınızda söylenen bazı sözler sonradan duyduğunuzda keyfinizi kaçırabilir. Hemen hesap sormak ve cevabını vermek ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak önce duyduklarınızın doğru olup olmadığını teyit edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Sözlü ve yazılı iletişim konularında oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle telefon trafiğiniz sizi yorabilir. Yazışmalarınızda ufak detayları atlayabilirsiniz. Dikkatli olun. Öte yandan sözleşmeler ve anlaşmalarla ilgili kararlılığınızı göstermeniz gereken durumlar var. Yakın çevrenizle olan paylaşımlarınız artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2022)
İş hayatınızda iş potansiyelinizin farkındasınız ve bu konuda yeni talepleriniz olacak. İkili ilişkilerde kendinize güvenmenizin ve rahatlığınız avantajı ile daima önde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Çevresel şartlardan olumlu etkilenebileceğiniz, hareketli bir gündesiniz. Jüpiter iyimserliğinizi arttırırken, maddi konularda adımlar atmak için gerekli cesareti kndinizde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2022)
Biraz daha sorumlu olmanız gereken bir dönemdesiniz. Bugün sorumluluğa her zamankinden daha çok ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed