Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Özel ilişkilerde partnerinizin sizden beklentiler içinde olması sizin bazen ondan uzaklaşmanıza neden olabiliyor. Ancak ona vakit ayırmak ve onunla nitelikli zaman geçirmek için biraz fedakârlık yapmanız her ikiniz için de iyi olacaktır. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda hiç ummadığınız sebeplerden dolayı sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Ne zamandır kafanıza takılan bir konuyu halletmek için nihayet harekete geçeceksiniz. Bu konuyla ilgili uzun zamandır kırgın olduğunuz birisiyle de konuşmak, onun fikirlerini almak durumunda kalabilirsiniz. Bu size iyi gelebilir. Ayrıca bazı arkadaşlarınıza karşı uzun zamandır sürdürdüğünüz ön yargılarınızdan artık kurtulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Kartınız Kaynak... Maddi çıkarlarınızı bugünlerde her şeyden çok gözetiyor gibisiniz. Daha çok çalışmak ve daha çok kazanmak adına kendiniz dahil her şeyi ihmal ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Bu günlerde bir grup içinde idare eden konumunda olmanız, sorumluluk almanız ve görüşlerinizle diğerlerine rehberlik etmeniz gerekebilir. Eğer bazı kişilerin düşüncelerinde değişiklik yaratmak gerekiyorsa bu görevi siz üstlenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Kararlılık göstermeniz şartlar var. İş hayatınız ve amaçlarınız adına sabırlı olmalı, tamamlanması gereken konulara odaklanmalısınız. Süregelen üstlerle ilişsizi daha yapıcı olmaya zorlarken, ailevi meseleler ani pürüzler getirecektir. Önceliğiniz iş hayatı ve başarınızı sergilemek olmalı. Toplum karşısında test altında olduğunuzu hatırlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Son günlerde işe karşı gönülsüzlüğünüzün, düşündüğünüzden daha temel nedenlere dayalı olduğunu düşünebilirsiniz. Yeni girişim niyetleri daha kapsamlı araştırmaları gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2023)
İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Parasal durumunuzla ilgili birkaç fırsatınız var, iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu fırsatlardan özellikle biri sizi oldukça fazla sevindirebilir. Yatırıma yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2023)
Tecrübeyi yaşla çok özdeşleştiriyorsunuz. Bu size bazı yanılgılar getirebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed