Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Bazı kişilere ne demek istediğinizi ya da ne beklediğinizi anlatmakta zorlanabilirsiniz. Ancak, kendinizi en iyi şekilde ifade ettiğinizden, karşı tarafın sizi dörtdörtlük anladığından veya anlamamış gibi yapabilme şansı kalmadığından emin olana kadar çalışmalarınızı sürdürmeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Arkadaş çevrenizle yaşadığınız sosyallik zamanınızın çoğunu alıyor. Onlarla zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız tatminkar ilişki nedeniyle gözünüz başkalarına kapalı. Aile çevreniz sizi ihmalkar buluyor. Onlarla ilgilenmediğiniz, onları arayıp sormadığınız söyleniyor. Bugünlerde yaşanacak bir aile toplantısında bunlar yüzünüze de söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Tartışmalı günler geçirebilirsiniz. Kendinizi kanıtlama çabası içindesiniz. Bu yüzden tartışmaya açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Daha fazla sosyal olmak ve samimi ilişkiler kurmak size ileriki günlerde işinize yarayacak kişisel bilgiler kazandırabilir bugün. Arkadaşlarınızın hiç bilmediğiniz meziyetleri belki de tam ihtiya-cınız olan desteği sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Çalışma koşullarında başlayan hareketlilik size yeni fikirler vermekte. Daha fazla yazışma ve zihinsel alışveriş içinde kalarak sorunları çözebilirsiniz. Disiplin gerektiren konuların önemi, ve değişken şartlar size engel olmayacaktır. Somut işler çıkaracağınız bir çok konuyu sonuçlandırma şansınız var. Çalışma arkadaşlarınızın sorumlulukları sizi yıldırmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Bugünlerde iş bağlantılarınızdaki yeni yönelimler çok mütevazi. Ama bu yaşanılan süreçle ilgili bir durum. Bir dostunuza iş yaşamında gösterdiğiniz desteğin karşılığını ondan göremeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Değişik meseleler ve işler bugün size çok hareketli bir gün geçirtecek. Serinkanlı ve sabırlı davranmayı başarabildiğiniz oranda başarılı ve karlı çıkacaksınız. İlişkinizde daha gerçekçi ve iyimser olarak ideallerinize ulaşmanız mümkün. İş hayatınızda bazı olumlu değişiklikler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Paranızın değerini biliyor, harcamalarınıza dikkat ediyorsunuz. Yine de aileniz destek olmak istiyor. Bugün ailenizden bu destekle ilgili hoş bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Bazı kişilerin duyumlarını, abartılarını hesaba katarak dinlemenizde yarar var. Bugünlerde iş konularında alacağınız büyük öneriler sizi boş yere heyecanlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed