Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Belli bir konunun üzerine gitmek isteyebilirsiniz. Ancak, ilk devreyi kazanmak için sessiz adımlarla ilerlemeli veya fark edilmesi güç, en gelişmiş tuzakları kullanmalısınız. Uysal görünün. Belli olasılıkları hesaplayarak bütçe yapmalısınız. Ufukta başarı var!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Aldığınız bir kararın arkasında durmanız gerekiyor, ama bu konuda biraz zorlanabileceksiniz. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var. Ama koşullarınız çok ilgilenmenize uygun görünmüyor. Bazen badirelerden öyle beklenmedik biçimde çıkıyorsunuz ki, arkadaşlarınız hayranlıklarını gizleyemiyorlar. Bugün de canınızı sıkan bir konuyu müthiş bir kolaylıkla çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Kartınız Geçit... Günlük işler ve rutin yaşam sizi temsil ediyor gibi. Şu anda öz burcunuzun geçiş dönemini sürdürmektesiniz. Bir konunun üzerinde fazla yoğunlaşmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Rahat ve kendinize güvenir duruşunuz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Ödemelerinizdeki aksaklıklar yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Dostlarınızın desteğiyle bu sorununuza bir çözüm bulabilirsiniz. Uzun zaman önce ara verdiğiniz spora yeniden başlamanızını zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Yurt dışı işler ve fikir alışverişleri yoğun biçimde sürüyor. Uzak yada yakınlardan gelecek haberlerle olumlu bir mesafe kat edebilirsiniz. Tanıtım ve pazarlama konularınızı titizlikle hayata geçirme şansınız var. Günün ilerleyen saatlerinde kararlı olacağınız, hedefe odaklı zamanlar yaşanabilir. İş ilişkilerinde kontrollü ve ortak hareket etmenin yordamlarını deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Haziran 2022)
İşinizle ilgili önünüzde çeşitli seçenekler duruyor. Bunlardan hangisini seçeceğiniz konusunda ancak zaman ve o anki durumlarınız etken olacak. Şu anda elinizdeki işi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorsunuz. Kariyerinizle ilgili bazı planlarınızı da kendinize saklıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Parasal konulardaki son günlerde göstermiş olduğunuz başarıların neticesinde önümüzdeki günlerde rahat ve huzurlu günler geçireceksiniz. Alım satım işlerinden gerçekten çok iyi anlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Sakarlığınız nedeniyle ufak tefek kazalara neden olabilirsiniz. Daha dikkatli ve sabırlı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed