Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Duygusal ilişkilerinizde büyük bir kararsızlık içine düşmenize sebep olabilecek gelişmeler olması olasıdır. Karşınıza çıkacak iyi fırsatları kaçırmamanız ve hatta geleceğe dönük projeler düşünmeniz yerinde olabilir. Siz bir kadınsanız karşı cins ilişkilerinizin size gittikçe daha yavan gelmeye başladığını hissedebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Yeteri kadar gayret gösterirseniz yıkılan her şeyi onarabilirsiniz. Önümüzdeki bir kaç gün sizin için aktivite, yolculuk ve haber alma dönemi de olabilir. Şayet tatil imkanı bulabilirseniz tam gerek duyduğunuz dinlenmeyi sağlayabilirsiniz. Ailenizin size ihtiyaç duyduğu bu zamanlarda onlarla beraber olmanız sizin içinde olumlu getiriler taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
AŞK: Sabırsız ya da süreklikendinizi savunmayagirişiyorsunuz. Sevdiğiniz kişi siziyargılamıyor ki, bu telaş niye?Geçmişte yaptığınız bir takımhataları böyle ört pas eğiliminegirişmeyi denemeyin.İŞ: Başarınızla para kazanmayı çok iyi biliyor vesürekli üretme ihtiyacı duyuyorsunuz. Maliyönden rahat bir nefes alacaksınız.SAĞLIK: Boyun ağrılarınızı gidermek için sıcaksu torbası ile boynunuzu sıcak tutmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Bugün hiçtanımadığınız insanlara özel hayatınızı, belki de sır niteliğinde olan yaşam alanlarınızı aktarmaya kalkmayın. Kiminle ne konuşacağınızı, ne kadar çok açılacağınızı tespit edemiyorsanız biraz susmak en iyisi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Amaçlarınız ve işe ait konular ön planda kalmaya devam ediyor. Özellikle iş hayatında daha etkin olabileceğiniz şartlar doğmakta. Sorumluluk almaktan korkmayacaksınız. İş temposunun getirdiği mücadele ise geçici olacak. Siz, başarılarınızı perçinlemek ve üstlerle ilişkilerde soğukkanlı olmak durumundasınız. Ev hayatında yaşanan yenilenmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Bugünlerde biraz ferahladınız, ama bu rahatlama sandığınız gibi uzun sürmeyecek gibi görünüyor. İş hayatınızda başarılısınız. Bir iki problemli ilişkiyi de iyi idare ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Yan geliriniz yoksa da, hiç tükenmeyecek para destekleriniz var.Para sıkıntılarını soğukkanlılıkla aşıyorsunuz. Biraz rahat bir insan olmanızın da bunda payı büyük.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
İletişimsel anlamda bazı sorunlar yaşayabilir ve kendinizi anlatmakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed