Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Bugün ailenizden beklediğiniz maddi yardımı alabilir, hayatınıza istediğiniz yönde ve biçimde değişiklikler yapabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz bu haberi almak sizi neşelendirip adeta hayata yeniden dönmenizi sağlayacaktır. Aile olmanın sözde değil özde olduğunu daha iyi anlayarak hep beraber olmanın güçlü huzurunu yaşayacaksınız. Ayrıca İlişkilerinizde daha fedakâr ve içten davranmanız sevginizi daha güçlü kılacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Çevrenizde birbirinden farklı pek çok insan var. Siz hepsiyle iyi ilişkiler içindesiniz. Ama bu farklı kişileri bir araya getirme çabanız olumlu karşılanmıyor. Siz yine, hepsiyle ayrı ayrı görüşmeyi sürdürmelisiniz. Sabah saatlerinde yapacağınız bir program ancak akşama doğru gerçekleşecek gibi gözüküyor. Yakınlarınızdan biriyle ilgili sevindirici bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Etrafınızdaki insanlar sözlerine son derece dikkat etmeliler çünkü bugünlerde sözlere karşı aşırı duyarlısınız ve çok çabuk tepki gösterebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Toplumsal bazı sorumlulukların bireysel tutkularınızın önüne geçmesine izin vermeyin. Bu tutkunun sizi nasıl güçlendirdiğini ve hedefleri olan biri haline getirdiğini görmelisiniz. Anne-babalar çocuğunuzla zaman geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Çok daha gerçekçi ve bilinçli olmanız gerek. İş ve para durumunuz hakkında daha sorumlu davranmalı sınırlı bütçenizi dikkatli yönetmelisiniz. Kişisel açıdan yapabilecekleriniz üzerinde durmalısınız. Gelir ve giderlerinizi dengede tutmanız gereken bu dönem yatırım planlarınızda bazı engeller öne çıkabilir. Şartları zorlama yerine sabırlı olmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ocak 2022)
İşinizde teknik arızalar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bu yüzden hesap karışıklığı, işlerin zamanında yetiştirilmemesi gibi sorunlarla bunalacaksınız. Öfkenizi sizden konumca altta olan kişilerden almamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Sağlamcı karakteriniz para konularını sıkı tutmanızı gerektiriyor. Önünüze koyduğunuz hedeflerin yolu ciddi birikimlerden geçiyor. Akraba içinde karmaşık para konularınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Bu sıralar çok gereksiz harcamalar yapıyorsunuz ama yaptığınız hatanın da farkındasınız. Kendinizi bu konuda frenlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed