Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
İlişkileriniz toleransınızı zorluyor olabilir! Neler yapacağınız veya yapmak üzere olduğunuzu sır olarak saklamanızda fayda var. Duygusal yüzleşmeler sizi yavaşlatabilir. Sizin için neyin iyi olduğunu biliyorsunuz ve bu duruma güvenebilirsiniz. Aşk hayatınız stresi azaltabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Ortak zevkleri paylaştığınız dostlarınızla birtakım konularda ortak görüşler içinde olamayışınız, sizde bir tür yalnızlığın nedeni olabiliyor. İnsanların tatmin biçimlerini ve tercihlerini bu kadar sorun etmeyebilirsiniz. Yarım yamalak yaşanmış birçok şeyin, zaman içersinde hoş anılar olarak anılması sizde şaşkınlıklar yaratıyor. Yakın çevrenizdeki bu tür yad edişleri biraz yapmacık buluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Duygusal ilişkilerinizde yapıcı olmak size bağlı. Bu durumdan hoşnut olamasanız da denemelisiniz. Keşke kelimesi kullanmak istemiyorsunuz. İşlerinize ayrı bir özenle sarılacağınız gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Bugün konuşmalarınızla insanları özellikle de yakın çevrenizdekileri etki altına alma ihtimaliniz çok yüksek. Fikirleriniz değer görecek. Ancak sözlerinize tereddütle yaklaşanların fikirlerini zorla değiştirme çabasına da girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Zihinsel açıklık gerektiren çalışmalarınızda hızlı ve sağlam ilerleyebilirsiniz. Ancak fiziksel açıdan koşturmanız ya da ortak hareket etmeniz gereken alanlarda bazı sorunlar çıkabilir. Tabi çabalarınız sayesinde sorunların üstesinden gelmeniz mümkün gözüküyor. Kişisel gelişiminize faydası dokunacak kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
İş hayatınızı, size beklediğinizden daha çok omuz veren bir arkadaşınızın desteğiyle hızla yoluna koyuyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Büyük sevinçler sağlasa da yapmak üzere olduğunuz harcama, şu sıralar pek akılcı görünmüyor. Tedbirli davranmak, geçici üzüntülerin arkasından kalıcı mutluluklar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Bugün küçük bazı ayrıntılar sizin için çok önemli olacaktır ve bunları gözden kaçırmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed