Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
İlişkileriniz ile ilgili geçmiş sorunlar artık geçmişte kaldı. Artık korkularınızı beslemeyi bir kenara bırakın. Ne kadar olumsuz düşünürseniz onların hepsini bir gün mutlaka yaşarsınız. Bakış açınızı değiştirdikçe yaşamın ne kadar güzel ve bir o kadar da dolu olduğunu deneyimlerinize bağlı olarak görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Bugün her bakımdan aktif bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde denetim dolayısıyla daha dikkatli ve titiz olmanız gerekecek. Günün ilk saatlerinden itibaren eksik işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Evinizle ilgili bazı maddi sorunları halledeceksiniz. Sevgilinizle iyi giden ilişkiniz bazı sözlerinizin yanlış anlaşılması yüzünden bozuldu. Onunla yeniden bir araya gelmek için yollar arayacaksınız. Sportif faaliyetlere bu aralar önem vermediğiniz için hantallaştığınızı düşüneceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Bugünlerde dostlarınızla hoş vakit geçiriyorsunuz. Sizi seven insanların çevrenizde olması sizi mutlu ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
İş hayatına ayak uydurmak kaygısıyla hayatınızın diğer alanlarını ne kadar ihmal ettiğinizi bugün daha net göreceksiniz. Gerekli harcamalar için kendinizi sınırlanmayın. Sevdiğiniz kişiyi anlamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Eldeki işlerin tamamlanması ile rahatladınız. Günün ilerleyen saatlerinde yaşanacak gündem değişikliği sizi harekete geçirecek. Evlilik ve ilişkilerin getirdiği duygusal temalar etkin olacak. Eşin beklentileri yönünde hareket etmeniz gerekebilir. Ortaklıkların getirdiği sorumluluklar ise artıyor. Aşırı eleştiriler sizi ve girişimlerinizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Ara vermeden çalışmak zorunda kalacaksınız ve bu sağlığınızı da etkileyebilir. İşinizle ilgili bazı konularda destek almak şansını elde edebilirsiniz. İş hayatınızda şanslısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Karşı cinsten yeni biri ile duygusal birlikteliğe başlayabilirsiniz. Kararlı tavrınız aşk hayatınızın düzene girmesinde büyük rol oynayacak. İş yerinde önceden yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Bu olay önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Bugünlerde maddi durumunuz iyice bir düzene girmiş gibi görünüyor. Aile içinde denetimden çıkmış olan savurganlığın nihayet önünü kesebildiniz. Yakında bir para haberiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Konsantrenizin son derece düşük olacağı bir gündesiniz. Görünmez kazlara, özellikle araba kullanırken dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed