Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Günlük ilişkilerinizde, kısa yolculuklar esnasında veya sosyal hayatınızı ilgilendiren planlarınızda aksilikler veya ertelemeler söz konusu olabilir ve planların yeniden yapılandırılması gerekebilir. Dolayısıyla, önümüzdeki üç hafta boyunca bu alanlarda gerekli esneklikte plan yapmanızda, maddi içerikli konularda yaşanabilecek aksiliklere karşı tedbirli olmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Yakınınızda yaşanan bir soruna yaklaşıp çözümüne katkıda bulunmak istiyorsunuz. Ama sorunu yaşayan kişi kendisine yapılacak uyarılara kapalı bir ruh durumu içinde. Çabanız bir işe yaramayacak.Bu günlerde bir yalnızlık duygusu yaşıyorsunuz. Hayatı paylaştığınız kişi ya da kişilerle temel sorunlar yaşamadığınız halde mutlu değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2023)
ENDİŞE İÇİNDESİNİZAŞK: Elini tuttuğunuz her karşıcinse güven duyuyorsunuz. Kısabir süre sonra hayal kırıklığıyaşayarak kendi dünyanıza dönüşyapıyorsunuz. Bunu karşı tarafahiçbir zaman belli etmeyin.İŞ: Birilerinin yardımı olmadanustaca başardığınız birçok işiniz var ama hernedense bugün kendinizi suçluyor ve endişetaşıyorsunuz. Böyle davranarak işinizde başarısağlayamayacağınız bir gerçek.SAĞLIK: Birçok hastaya yardımcı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Sağlıklı yaşamak için spor yapın ve beslenmenize dikkat edin. Çünkü uzun zaman sağlığınıza gereken özeni göstermediğiniz için hayat size resmen zehir oldu. Aşk hayatınız yakında hareketleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Ortaklaşa konular ve ilişkiler açısından yaşanan zorluklarınız sizi gergin kılıyor. Kendinizi kontrol etmeye bakmalı bu süreci dikkatli geçirmelisiniz. Yeni öneriler alacağınız bu günlerde tek başına karar vermek zor olabilir. Yenilenmeleri kabul etmeniz halinde işbirliği geliştirebilirsiniz. Zira ortaklıkların parasal yönü yarından itibaren sizi yeni kararlar almaya itecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Disiplininiz ve uzun vadeli çalışmanızın karşılığını alacağınız bir dönemdesiniz. Özelliklerinizle beğeniliyor, taktir topluyorsunuz. Yakında çalışmalarınızın maddi karşılığını da görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler beklediğinizden farklı gelişebilir. Biraz daha olumlu ve iyi niyetli olmak gerekiyor. İş arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız bir toplantıdan çıkan kararlar, mesleki hayatınızın daha iyi bir noktaya gelmesinde önemli etkiye sahip olacak. Bu fırsatları akıllıca değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Biriken borçlarınızın altından kalmak için bazı kimselerden yardım almak zorunda kalabilirsiniz. Hesapsız alışverişlerinizin cefasını bu günlerde çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Ocak 2023)
Son günlerdeki bedensel yorgunluklarınız tamamen zihinsel. Kendinizi yorgun ve halsiz hissetmenizin arkasında esas olarak, almakta zorlandığınız kararlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed