Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Enerjinizi işinize harcamalı ve yapılması gereken veya tamamlanması gereken işleri halletmelisiniz. Bu sayede daha eğlenceli şeyler için zamanınız kalabilir. Evinizle ilgili çalışma ve gayretleriniz ailenizin sizi daha çok sevmesine neden olabilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde ve ufak tefek yaralanmalara karşı tedbirli olmanız da fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde iş bitirici olabilir, işlerimizi istediğimiz şekilde halledebilir ya da istediğimiz şekilde ilerleyebiliriz. Sosyal ve hareketli gün. Akşam saatlerinde büyüklerimiz veya önemli pozisyondaki kişilerden destek görebilir, yardım alabiliriz. Gece saatlerinde ise, sevgi paylaşımları artıyor. Kendimizi güzel hissedebilir, güzel gösterebilir veya aşk kıvılcımlarına kapılabiliriz. Ancak malum hafta başında yazmıştık iş ilişkileri, anlaşmalar, toplantılar ve özellikle maddi başlıklı konularda yaşanabilecek tartışmalar ve anlaşmazlıklar genel anlamda stres nedeni ! Aklımızdan çıkartmayalım ve esnek olalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Bugün hem fiziksel açıdan, hem de insanlarla olan ilişkileriniz açısından gerilim içindesiniz. Hiçkimse size bir şey söylemesin istiyorsunuz. Sevdiğiniz insanlar istediğiniz zaman yanınızda olamadığı için sebepsiz bir kıskançlık içine giriyorsunuz. Neyse ki akşama doğru kafanızdaki bulanıklık dağılacak, daha sağlıklı düşüneceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2021)
En yakın dostunuzdan ikiyüzlü davranışlar görebilirsiniz. Bunun için kendinizi çok fazla üzmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Katılmayı düşündüğünüz bir çeşit eğitim programı varsa buna katılmak için kendiniz dışında gerçek bir engel olmadığını fark etmeniz yeterli. Yanlış anlaşılmalara müsait bir gün. Bu nedenle hemen tepki vermeden önce olanları ya da söylenenleri bir kez daha sorgulayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Nihayet Ay burcunuza geçti. Sizi destekleyen pek çok koşul yanında bazı engeller söz konusu. En azından bugün yapıcı olmanızda yarar var. Özellikle ilişkileri bağlayan konular sizi daha baskın olmaya itecektir. Kişisel konularınız hakkında değişiklik yapabilir, başlangıçlarınıza tutku ile sarılabilirsiniz. Ev hayatında yaşadığınız yenilenmeler ise sizi zorlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Bugün, bir erteleme sorunundan rahatsız olabilirsiniz. Özgüveniniz ve rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Çok kolay iletişim kurabilmenize karşın, aynı karşılığı kolayca bulamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Ticari seyahatlerinizin ve bağlantılarınızın sonuçları olumlu sonuçlanabilir. Alışveriş yapabileceğiniz bir gün. Sevdiklerinizden size eşlik etmelerini isteyebilir birlikte hareket edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Kasım 2021)
Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunlara bugün farklı çözümler bulabilirsiniz. Harekete geçmek için fazla beklemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed