Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugünlerde iç benliğinizle kuracağınız bağlantılar, harika önsezilerinizin desteğiyle, size gizli kalmış gereksinimlerinizi hatırlatacak. Önemli çıkış noktaları belirleyip açmazlarınızın üzerine gidebilirsiniz. Belli bir tertip içinde düzenlemeye çalıştığınız yaşamınız, sürdürmeye kararlı gibi göründüğünüz birtakım yalnızlıklardan arınmak istiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Sizi seven insanları kırıyorsunuz ve hiç mantıklı davranmıyorsunuz. Bunun farkında da değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Aile içinde olabilecek gerginlikleri uzatmamaya çalışın bugün. Ufak tefek ve karşılıklı özveriyle geçici olarak tolere edilebilecek şeyleri memleket meselesi hali-ne getirmenin gereği yok. Boşu boşuna hırpalamayın birbirinizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Aileye ilişkin pek çok yeni gelişme sizi yakından ilgilendirecek. Özellikle yakınlar ve yerleşimle ilgili konuların getirdiği sorunların üstünde durmak, hızlı kararlar almak gerekiyor. Yeni koşulların getireceği masraflar, kontrol edilemeyen giderleri kontrol etmekte kararlı olmalısınız. Zira toprağa ait yeni bir yatırım süreci içinde olacağınız görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Parlak bir geleceğe doğru hızla ilerliyorsunuz. Bazı durumlarda elinizdeki yetkileri sonuna kadar kullanmakta tereddüt ediyorsunuz. Kendinizi bu konuda biraz rahatlatmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Duygularınızla, mantığınız arasında yaşadığınız çatışma üzerinizde baskı oluşturuyor. Siz de bu durumun sevgilinizden kaynaklandığını düşünerek onu suçluyorsunuz. Bugün duygularınızı açıkça ortaya koymayı denerseniz birlikteliğiniz farklı boyutlara taşınacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bir tanıdığınızın aracılığıyla yaptığınız yüklü harcamalar sizi oldukça zora sokmuş görünüyor. Uğradığınız bazı haksızlıkları belli etmeme çabanız, çıkarcı yeni yaklaşımları doğurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Pek çok işinizi yarım bıraktığınız için bugün büyük bir iş yoğunluğu yaşayacaksınız. Plansız bir yaşamın zorluklarını sık sık çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed