Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Aralık 2021)
İşinize yoğunlaşmanızdan dolayı aşk hayatınız ikinci planda kalıp, gerileyebilir. Duygusal açıdan ilgi duyduğunuz birisinin anlayışsızlığı ya da ihmali de sizi kızdırabilir. Söylediklerinizi iyi düşünerek söyleyin ve yarım yamalak ifadelerden kaçının. Birşeyler elde edebilmek için uğraşmalı ve emek vermelisiniz. Çevrede tam size göre olan bazı şeyler var ve bunları yakalayabilmeniz an meselesidir. Bugün dedikodulardan zarar görmeniz mümkündür. İş yerinizde beraber çalıştığınız iş arkadaşlarınıza veya ortağınıza, ya da eşinize karşı ısrarlı tutumlar göstermeyin aksi takdirde istenmeyen tartışmalara sebep olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Aralık 2021)
Yeni tanıştığınız biri değişik fikirleriyle sizi çok etkiliyor. İş yaşamınızda bu görüşlerden çok yararlanacağınızı düşünüyorsunuz. Bugün birtakım umutlarınız yeniden yeşermeye başlayabilir. Ama derin bir çelişkiniz var. Çok özel bir konuda düştüğünüz bu çelişkiyi kafanızda çözemiyorsunuz. Bu karışık konuda, aynı şeyleri yaşamış deneyimli birilerinden yardım alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Aralık 2021)
Kartınız Dönüş... Önünüzde güzel günler olduğunu biliyorsunuz. Bunun sebebi sabırlı olmanız. Aile içinde birtakım beklentileriniz ve sorunlarınız var. Ancak çözüme ulaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Aralık 2021)
Bir iş konusunda sıkıntılarınız olabilir. Bununla ilgili yapabileceğiniz fazla bir şey olmadığına inanmaya çalışıyorsunuz. Büyük bir ödeme sizi bugünden düşündürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Aralık 2021)
İkili ilişkiler, ortaklıklar adına önemli bir dönemdesiniz. Gerek iş gerekse özel hayatta kritik gelişmelere hazır olmalısınız. Yine de yeni önerileri daha akılcı bir yolla değerlendirme şansınız var. Bu alanda yapıcı çalışmalarınızın sonuçlarını alabilirsiniz. En zorlayıcı nota eşin duygusal durumundan kaynaklanan zamanlar olacak. İlerleyen saatlerde özel ilişkilerden keyif alınabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Aralık 2021)
Çok ortada, anlaşılır olan haklılığınız, bir problemle ilgili tartışmanızı kısa sürdürecek. Birtakım düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle ortak çözümler üretebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Aralık 2021)
Bunları aşabilecek güç sizde var. Bu işyerinden de sıkıldınız. Başvurduğunuz işlerden gelecek olumlu bir haber yüzünüzü güldürebilir. Taksitli alışverişlerin cazibesine kapılıyorsunuz, harcamaları biraz daha kısmanız faydalı olacak. Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Aralık 2021)
Önünüzde büyük bir ödeme var. Bunun hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, heyecanlısınız. Gelirinizden şikayetiniz yok. Akılcı tutumunuzla para durumunuzu dengeliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Aralık 2021)
Bazı tercihlerinizde fazla sık elemeler, bütün seçenekleri ortadan kaldırabiliyor. Geçen zamanın size neler kaybettirdiğini fark etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed