Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Yakınlarınızdan biri sizin hayalci olduğunuzu düşünüp bunu sorun ediyor. Aslında sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor. Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayacaksınız. Etkilenmeler yapmak istediğiniz bazı şeyleri bir süre daha ertelemenizi gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Yükselme... Kartınızla birlikte bugün zirve yapacağınız çok işiniz var. Akşam saatlerine kadar çok çalışarak unvan, şan ve şöhret elde edebilirsiniz. Tadını çıkaran sizler olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Kendinizi çok da rahat hissetmediğiniz kalabalık bir ortamda bulabilirsiniz. Burada birçok formalitenin yerine getirilmesi gerekebilir. Zorunluluklara tepki göstermeden önce biraz sıkın dişinizi. Kuracağınız bağlantılar işinize yarayacak. Hatta bugün bile iyi bir sonuç alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Artık günlük işlerin ağırlığı, iletişimin arttığı çalışmalar öne çıkıyor. Çalışma düzeninizi yenilemek ve getirdiği imkanları kullanmak sizin elinizde. Daha fazla zaman alan uğraşlar sizin sayenizde toparlanacak. Bu dönemde sağlığınızla ilgili sorunlar varsa çok kolay aşabilirsiniz. Bazı alışkanlıklarından vazgeçmek adına güzel bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İnisiyatif kullanmada daha istekli ve kararlı olmanız gerekiyor. Bir resmiyet içinde değilse de yetkiniz altında olan insanların, sizin belirlemeniz gereken konulardaki ataklıkları düşündürücü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Size verilmesi gereken bir paranın gecikmesi söz konusu. Paranın size ulaşması biraz daha süre gerektiriyor, sabırlı olun. Para sıkışıklığınız birçok nedene bağlı. Gerçekçi bir çözüm sıralaması işe yarayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Yakın ilişkilerinizde ve atacağınız adımlarda önemli gelişmeler söz konusu. Duygusal tepkiler vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed