Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Tatil olmasına rağmen belli konularda fikir sahibi olmaya, bilgi edinmeye veya haber almaya devam ediyor olabilirsiniz. Sizi sınırlayan her şeyle(plan, ilişki, anlaşma v.b) yakında vedalaşabilir ve özgürleşme yolunu seçebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Haziran 2022)
İnatçılık ve sevimlilik sizi tanımlayan özellikleriniz gibi. İnatlaşmalarınızda, sempatikliğinizle insanı kolayca teslim alabiliyorsunuz. Üzerine gitmeye kararlı olduğunuz bir konuda, aceleci davranmayıp nabız yoklamanız yararlı olacak. Arkadaşlık bağlarınız güçlü. Kimi hayal kırıklıklarınız, deneyim birikiminize bağlı olarak azalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Genelde kendinizi savunmasız gösterip ani ataklar sergiliyorsunuz. Bu değişik tavırlarınız çevrenizi şaşırtıyor. Cazibeli görüntünüz gözlere hitap ediyor. Aşk konusuna bugün pek sıcak bakmıyorsunuz. Olumsuzluklar yaşadınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Maddiyatla ilgili konuların size olumsuz olarak yansıması yaşamınızda pürüzler yaratıyor. Uzun süredir arzulayıp geliştiremediğiniz yeteneklerinizi ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız. Hislerinizi açmadığınız için hep geri adım atıyorsunuz. Onu kaybettiğinizi görün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Hayata biraz daha dengeli ve yapıcı bakabilmelisiniz. Zira yeni kişilerin desteği ile pek çok konuda ilerleme kaydedebilirsiniz. Eğitsel çalışmalar ve yabancılarla ilgili projelere başlamak adına uygun bir dönem. Hayat felsefenizi, inançlarınızı etkileyen kişilerle bir araya gelmeniz söz konusu. Uzun yolculuklarınızda yaşanacak aksaklıkları dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Bugünlerde yaşanacak kişisel bir olaya topluca üzülebilirsiniz. İş ilişkilerinizdeki dostluklar size yorgunluğunuzu unutturuyor. Hakkınızı koruma konusunda biraz sert tepkiler verebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2022)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Yarınki devasa ödemeye hazırlanıyorsunuz, ama destek sözü aldığınız yerden destek göremiyorsunuz. Bu sizi üzdüğü gibi kızdırıyor da. Yakında bütçenize bazı girdiler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Haziran 2022)
İyimserliğinizi bazı karamsar durumlarınızda, bilerek öne çıkartıyor ve geliştiriyorsunuz. Karamsarlığın sizi tedbire iten yararlarını da gözden kaçırmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed