Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2023)
Duygusal yönden gergin ve heyecanlısınız bu nedenle yakınlarınıza ve çevrenizdeki kişilere düşüncesizce yaklaşımlar gösterebilirsiniz.Agresif ve gergin olmanız sizi, kavgaya dönüşebilecek tartışmalara ve bundan doğacak kızgınlıklara itebilir. Egonuzu biraz bastırmanız şartıyla biraz gayret göstermeniz yetecektir. Ayrıca şansınızın desteği ile ulaşmayı düşündüğünüz kimseyi elde edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mart 2023)
Bugün bir süredir kafanızı meşgul eden ve sizi endişelendiren bir konu hakkında birisiyle konuşacaksınız. Bu konuşma sonunda beklentilerinizin gerçekleşmediğini göreceksiniz fakat endişelerinizde yersiz olduğunuzu da fark edeceksiniz. Çok özlediğiniz biri var. Bugün onunla görüşme fırsatı yakalayacaksınız. Çevrenize dikkat edin, size hasetlik besleyenler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2023)
AŞK: Ruhunuzda aşk var amaaçılmaya çekiniyorsunuz. O siziböyle anlayamaz ki. Birlikte biryemeğe çıkma davetindebulunursanız reddetmeyecektir.Zaten hoş bir görüntünüz var, buşansı mutlaka elde etmelisiniz.PARA: Haksızlığa asla dayanamıyor hiçtanımadığınız kişilerin bile hakkını savunuyorsunuz.İnsani duygularınız göz kamaştırıyor.SAĞLIK: Yükseklik korkusuna kapılıyorsunuz. Havayolcululuklarında mide bulantınıza önlem alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2023)
Bugün çekiciliğiniz üzerinizde olacak. Evden çıkarken aynaya bir bakın ve göz dolduran cazibenizi takdir edin. Bu etkileyici havanızı, zorlu olabilecek görüşmelerinizde devreye sokun. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır konumundasınız ama yanlış anlaşılmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2023)
Kendi özel hayatınız üzerinden yeni planlar yapıyor, evde başlatmak istediğiniz yeniliklerin üzerinde duruyorsunuz. Ancak bazı bitişler ve başlangıçlar içinde olmanız nedeni ile ilerlemekte zorluklar var. Tamamlanması gerekli işler, baba ile ilgili önemli uğraşlar üzerinizde baskı kurabilir. Yine bu günlerde eldeki kaynakları riske atacak ani kararlardan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mart 2023)
İşinizi hemen, hemen her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. İşe bağlılığınız, çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle birleşince başarı kaçınılmaz oluyor. Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2023)
İyimser düşünerek yapıcı davranmaya çalışın. Mesleğinizde açık ve paylaşmayı seven bir kişiydiniz. Fakat şimdi sadece çıkarlarınızı gözetiyor, huysuzlaşıyor ve dar fikirli oluyorsunuz. Bir an önce bu tutumunuzdan kurtulmalı çevrenizdekilere karşı daha anlayışlı, daha açık olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mart 2023)
Çevrenizden aldığınız destek sizi epeyce rahatlatıyor, ama bir an önce ayaklarınızın üzerinde durmayı istiyorsunuz. Çok kısa bir süre içinde, hayalci bulunan beklentileriniz gerçekleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mart 2023)
Maddi koşullar, kendinizle ilgili bazı niyetlerinizi erteletebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed