Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2022)
Düşünmeyi bırakıp, pratiğe dönme zamanı. İçinde bulunduğunuz veya içine çekildiğiniz olayları her açıdan ele almalı, tartışmaktan ısrarla kaçınmalısınız. Size yararı olmayan iş, ilişki, kişi, plan ya da projelerden uzaklaşmanın zamanı gelmiş olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Nisan 2022)
Gün içerisinde zaman zaman gerginlikler yaşayabilirsiniz. Özellikle akrabalarınızla bir araya gelmemenizde fayda var. Çünkü akrabalarınızla arnızdaki fikir çatışmalarının sonucu sert bir tartışma olabilir. Sinirlerinize hakim olmalısınız. Ayrıca alacağınız bşr hediye de moralinizi yeteri kadar düzeltecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2022)
Başkalarına güç gelen işleri siz en kolay şekilde çözüme ulaştıracaksınız. Bir çok projeniz gündeme gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2022)
Biraz serbest bırakmaya çalışın bugün kendinizi. Gerginlik, stres ve diğer insanlarla girdiğiniz mücadelelerdeki gösterdiğiniz ya da karşılaştırdığınız direnç enerjinizi tüketebilir. Gücünüzü karşıya değil kendinize odaklayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2022)
Dünden bu yana bazı bitişler yaşadınız. Artık yenilenmeler ve yuvaya ilişkin planlar hızlı bir şekilde yol alıyorsunuz. Sizi sorumluluk almaya iten gerekli işler yanında yerleşimle ilgili önemli adımlar atabilirsiniz. Eve ait giderlerin artabileceği şartlara ise dikkat etmelisiniz. Ancak iş hayatınızda süren iş yükünüz size biraz stres yaşatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Nisan 2022)
İş ortamınızda her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir ve üzerinize çok fazla yük alabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz ve bu doğrultuda çalışabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2022)
İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Nisan 2022)
Maddi konularda sabah saatleri bazı girişimlerde bulunabilirsiniz ve bu anlamdaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Günün ikinci yarısında ise harcamalarınıza çok fazla dikkat etmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Nisan 2022)
Bugünlerde sabırsızlıkla beklediğiniz bir randevunuz ertelenebilir. Bu duruma fazla aldırış etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed