Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (19 Ağustos 2013)
Yaratıcılığınızı zorlamanız durumunda, aynı anda pek çok şeyi bir arada yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (19 Ağustos 2013)
Son günlerde kendinizde hissettiğiniz yoğun enerjiyi açığa çıkaracak alan bulamıyorsunuz. Bugün yine çok hareketli olacaksınız. Bol bol gezebilir ve arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber sizi biraz şaşırtabilir. Fazla büyütmeyin ve keyfinize bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (19 Ağustos 2013)
Kendinizi aşkınıza adadınız. Sevgilinizle konuşmak, şakalaşmak hoşunuza gidiyor. Boğaz ve çene çevresinde iltihaplanma olabilir. Kurduğunuz hayaller bazı kişilerle iletişiminizden sonra gerçekleşebilir. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (19 Ağustos 2013)
Maddi durumunuzun nasıl olduğuna bakmaksızın keyifle yapacağınız harcamalar çevrenizde normalden daha fazlasına sahip olduğunuzu düşündürtebilir. Bu nedenle sizden gelecek finansal beklenti artabilir. Bunu düzeltin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (19 Ağustos 2013)
Maddi durumunuzu ilgilendiren her konu sizi kararlı hareket etmeye yönlendiriyor. Artık kazanç sisteminizi gözden geçirmektesiniz. Başkalarının desteğine ihtiyacınızın artması ile daha önlemci olacaksınız. Yeni destekler bulacağınız ortaklıklar, kazanma kapasitenizi harekete geçiren grup çalışmaları ile son derece olumlu bir gün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (19 Ağustos 2013)
İş çevrenizde etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz ve bazı projelere el atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (19 Ağustos 2013)
Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler beklediğinizden farklı gelişebilir. Biraz daha olumlu ve iyi niyetli olmak gerekiyor. İş arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız bir toplantıdan çıkan kararlar, mesleki hayatınızın daha iyi bir noktaya gelmesinde önemli etkiye sahip olacak. Bu fırsatları akıllıca değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (19 Ağustos 2013)
Yakında mmaşınıza zam haberi alacaksınız ve bunun üzerine çok yapmak istediğiniz bir şeyi gerçekleştirebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (19 Ağustos 2013)
Fazlaca önemli olmamakla birlikte çevrenizle aranızda fikir ayrılıkları görülebilir. Olaylar karşısında fazlaca etkilenmeye yatkınsınız ve olaylara duygusal tepkiler verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142285 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed