Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Yeni yılınız kutlu olsun. Bu ay yıllık burcunuzu okumuş olduğunuzu düşünerek Ocak 2011 ile ilgili kısa hatırlatmalar yapacağız. 1-4 Ocak arasında hemen hiçbir konuda fanatik davranmamalısınız. Gücünüzü abartmayın, otoriteyi yanl›ş değerlendirmeyin, doğru ilişki kurmaya çalışın, dört gün, dikkatli olun yeter, sadece uyarıları dinleyin. Özellikle bilinçaltınızda yer alan korkular ya da sezgiler konusunda bazı sorunları sık yaşıyorsunuz. Kafanızın içindekileri açığa çıkarmakta güçlük çekebilirsiniz. Tartışmadan kaçının…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Oldukça enerjik bir gün geçireceksiniz ve bir çok konuda kendinizi eyleme geçmeye hazır hissedeceksiniz. Düşüncelerinize ve planlarınıza sıkı sıkıya bağlı olacaksınız ve bugün sizi yolunuzdan döndürmek mümkün olmayacaktır. Bazı gerilimler yaşayabilirisiniz ancak bunların karşılığında ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir konuyu bugün sonuçlandırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Kartınız Kardeşlik... Bugün kendi ortamınızı sosyal görüşlerinizle çoğaltarak insanlığa kapılarınızı açmış durumdasınız. Her olumsuz olaydan çabuk etkilenip üzülebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Krediler, ödemeler, borç ve alacaklarla ilgili yaşam alanınızda gerçekleşecek yeni ay. Maddi konularda beklentinizi abartmadığınız sürece girişimleriniz hızlı sonuç verebilir. Spritüel içerikli deneyimler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Çalışma ve işe dair konularla meşgul olacaksınız. Aynı anda birkaç işle birden ilgilenmeniz gerekebilir. Bu durum işlerinizi sonuçlandırmanız açısından sizi bir hayli yorabilir. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz artıyor. Ilımlı ve esnek olduğunuz sürece ekip çalışmaları başarı getirebilir. Çalışma sisteminizde ufak değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Kasım 2021)
İşyerinizde bir haksızlığa tanık olabilirsiniz. Canınız sıkılacak ama üzerinegitmeyeceksiniz. Uzun zamandır yapmayı düşündüğünüz ama bir türlü yapamadığınız bir iş sizi sıkıntıya sokabilir. En iyisi bugün bu ihmalkarlığınıza bir sonverip hazır yeri gelmişken onu bitiriverin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Sevgilinizin ailesinden bazı insanlarla bir araya gelmeniz söz konusu. Size karşı kırıcı olabilirler, ama siz yine de sakin tavrınızdan ödün vermemeye çalışın. Özgüveninizin çok yüksek olduğu şu günlerde, kariyerinizle ilgili bazı büyük gelişmeler söz konusu. Ancak risk almaya yatkınlığınız ince düşünmeniz gereğini doğuruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Parasal konularda düne oranla daha dikkatli olmanız gerekebilir. Özellikle aşırıya kaçan harcamalar, beklenmeyen gelişmeler ekonomik durumunuzu etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Özel uğraşlarınız arasında sağlığı koruyucu, bedeni zinde tutan sosyallikler var, ama siz bunları biraz sağlığı bozucu hale getirebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed