Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Aslında yepyeni maceralara atılabileceğiniz, işinizde veya yapmanız gereken işlerde yenilikler yapabileceğiniz günlerdesiniz. Ayın ilk günlerinde, değişiklik yapılması gereken ya da size değişim şansı sunan durumlar oluşsa bile, statükocu tavırlarınız ve tercihleriniz nedeniyle mevcut pozisyonunuzu korumayı tercih edebilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… instagram.com/niobeaslitemel
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Çevrenizle iletişim bakımından yoğunluk gözleyebilir ve kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Dostlarınız ve kardeşlerinizden ihtiyacınız olan konularda destek görebilirsiniz. Bugün eş ve ortağınızla kısa yolculuklar yapabilir veya iyi iletişimler kurabilirsiniz. Genel olarak hareketli bir gün geçireceksiniz. Macera dolu saatler yaşayabilirsiniz fakat tansiyonunuza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
İşte bazı problemler var. Bu problemleri çözümleyebilmeniz için ise zamana ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Sevgilinizi suçlamaktan kaçının. Sizisevdiğini bilmeli ve sert sözlerle kalbinikırmamalısınız. Eğer kalbiniz boşsabugünlerde aşktan uzak durun. İş ilişkilerinizdeortamı germemeye dikkat edin. Bugünüsakin geçirmenizde yarar var. Önümüzdekigünlerde maddi olarak çok rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Çalışma koşullarınız hareketli olacak. Birden fazla iş öne çıkarken, zaman alan işler dikkatle incelenmeli. Biraz kişisel disiplininizi kullanmalı, detayların önemini unutmamalısınız. Yeteneklerinizi değişik teknikler deneyerek geliştirebilirsiniz. Altınızda çalışan kişilerin yarattığı dağınıklık karşısında kontrollü olmanız lazım. Aşırı yorgunluklar sizi zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ocak 2023)
İş yerinizde bazı gelişmeleri tasvip etmeseniz de kabullenmek zorundasınız. Çalışmalarınıza hız vereceğiniz bu dönemde , performansınızla daha da göz dolduracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Yurtdışıyla bir para ilişkiniz var, ama kısa vadede sevinç görünmüyor.Yeni, yeni gelir kapılarının arayışı içindesiniz. Bununla ilgili yaptığınız etütler ve seçimler çevrenizde pek gerçekçi bulunmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Uzaktan yaptığınız yorumlara, vardığınız yargılara fazla güven duyuyorsunuz. Mesafeli durduğunuz birinde taşıdığınız önemi kavrayabilmeniz için, daha yakın ilişkiler içinde olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed