Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Seçici davrandığınız için zaman zaman kazanabileceğiniz şeyleri de elinizin tersiyle itiyorsunuz. Bu arkadaş seçiminde de, iş seçiminde de, aşk yaşamınızda da böyle. Sizinle çok yakın dostluk kurmak isteyen ve gerçekten hoşlanan kişilerle dostluktan kaçınmanız size kaybettiriyor. Ona dostluk kapılarınızı açarsanız, gerçekten sıkı dost olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Başkalarının mali yatırımları hakkında kendinize söz vererek karışmamayı deneyin. Şansınız sadece size ait başkalarına değil. Bunu sakın unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün özel hayatınızda, aşk ve romantizm gibi konularda, çocuklarla ilgili meselelerde yeteri kadar açık olmaya ve duygularınızı ifade etmeye gayret edin. Size yüklenen bazı görevler bu gibi konuların keyfini kaçırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün parasal kaynaklarınızla ve kişisel donanımınızla daha ilgili olabilirsiniz. Kendinizi, yeteneklerinizi geliştirecek konulara ağırlık verebilirsiniz. Bu uzmanlığınızı arttıracak bir seminere katılım şeklinde de olabilir; öğrenim durumunuzu güçlendirecek bir eğitime başlamak şeklinde de olabilir. Her koşul altında maddi durumunuza da faydası dokunacak eğilimlerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İşyerinizde bugün ortak çalışmalardan uzak durmak isteyeceksiniz ve yalnız çalışmak isteyeceksiniz. Bu işinizi geciktirmenize sebep olacak ve mesaiye kalmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bu hafta içinizdeki çılgınca para harcama isteğini dizginlemek zorunda kalıyorsunuz. Çünkü önünüzde görünen oldukça uzun bir sure için hedefleriniz var. Paranızı çarçur etmek ve geçen zamanlarda yaşadığınız sıkıntıları çekmek istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Dostlarla paylaştığınız sorunlarınız nasıl ortadan kalkıyorsa, paylaşacağınız umutlarınız da o şekilde büyüyecektir. Geleceğe umutla bakacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bunu sizi düşünen yakınlarınızla paylaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144549 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed