Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Nasıl para kazandığınızın ve kazançlarınızın zorlu taraflarının altını çizebilirsiniz. Enerjinizi ve kaynaklarınızı doğru şekilde paylaştırmalısınız. Yaşca büyük yakınlar veya çocuklarla ilgili konularda duygular yükselebilir. Kurallara karşı gelmeden veya pozisyonunuzu tehlikeye atmadan olaylara nasıl düzen getirebileceğinize odaklanabilirsiniz. Ortam değişikliğine ve aklınızı rahatlatmaya ihtiyacınız var.Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Bugün soğukkanlılığınız, biraz hesapçı davranışları daha net yakalamanızı sağlayabilir. Çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli. Takıntılarınızla tartışma çıkartabilir, ya da kıvrak zekanızla esnek bir şekilde netice alabilirsiniz. Önümüzdeki günler içinde bir özleminizi gidereceğiniz yolculuğunuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
AŞK: Duygusal olarak geçmişgünlerde çok fazla gözyaşıdöktünüz. Ardınıza bilebakmadan yenilik yapmanız artıksizin için daha hayırlı.Korkularınızı yenmelisiniz.PARA: Yeni bir şeyler öğrenerekeksik yönlerinizi tamamlamalısınız. Üstlerinizinsizden çok fazla performans beklemesi doğal.SAĞLIK: Tüm enerjik ve cesur tutumunuzunyanında dikkatsiz hareketler yapabilirsiniz. Budurumda birden enerji kaybı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Sistemli çalışmayı bir önkoşul olarak görmeniz size başarıyı getiriyor. Ticari yeterliliğinize pek güven duymayışınız, bazı fırsatları kaçırmanıza neden oluyor. Hesapsız harcamalarınızdan artık vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Bugün sağlığınıza ait konular öncelikli hale gelebilir. Özellikle sağlığınızla ilgili daha kararlı ve ilgili olacaksınız. Bazı kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Spora başlamak için son derece uygun bir gündesiniz. Ayrıca beslenme konularında köklü bir anlayış değişikliği gündeme gelebilir. Daha sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
İş çevreniz sürekli genişliyor; etrafınızda oluşan yığınak tekdüze değil. Bir yandan ilişkilerinizi çoğaltmaya bakın, bu dinamizmdir; bir yandan da ilişkilerinizi, kalite elde etmeye dönük olarak ayıklayın. Az ve öz olan, yani kaliteli olan iş hayatını giderek belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Değişik meseleler ve işler bugün size çok hareketli bir gün geçirtecek. Serinkanlı ve sabırlı davranmayı başarabildiğiniz oranda başarılı ve karlı çıkacaksınız. İlişkinizde daha gerçekçi ve iyimser olarak ideallerinize ulaşmanız mümkün. İş hayatınızda bazı olumlu değişiklikler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Yakında para içerikli kent dışı yolculuklarınız olabilir. Kendinize yönelik harcamalarınızı, sadece kendinizin inandığı gerekçelerle savunma altına almaya çalışmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Temmuz 2022)
Sert tepki verdiğiniz arkadaşınız, şu sıralar çok sağduyulu görünüyor. Bu, eleştirileri ciddiye almanız, problemi ortadan kaldırmanız için ilk adım olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed