Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Kendinizi bağlanmış hissettiğiniz bir ilişkide çarpıcı yanılgılar içindesiniz. Değişim niyetleri taşıdığınız alanlarda iyimser baktığınız bazı paylaşımların, beklediğiniz verimi sağlamaması sizi üzecek. Fakat bununla ilgili olası tartışmalarda göstereceğiniz uzlaşmacı tavır, önem verdiğiniz birtakım ilişkileri zedelenmekten koruyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız İmparator... Güçlü görüntünüzle oldukça ilgi çekicisiniz ancak biliyorsunuz ki içinizde fırtınalar var. Sakin olmayı denemelisiniz. Zira keskin sirke küpüne zararlıdır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Gücünüzü ele alıp başkaları adına da karar veren taraf olmak için güzel bir gün. Bir grup çalışmasında birinin son sözü söyleyen kişi olması gerekiyor. Etrafta en az sizin kadar etkili kişiler olabilir. Bu yüzden çatışma yaşanmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün sizi oldukça gerebilir ve yapmanız gereken işlerin peşine düşebilirsiniz. Sorumlulukların arttığı bu dönem hızlı ve sonuca odaklı olmanız gerekiyor. Ancak duygularınızı dengelemeye bakmalı, aile içi ilişkilerde uyumlu olmalısınız. Güvenlikle alakalı süregelen sorunlar ise fazladan zaman alabilir. İş hayatının getirdiği baskılar yarın geri planda kalıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Ortak çalışmalar sonucu çok yoruldunuz ve artık günlük işlerinize vakit ayırmak istiyorsunuz. Bir süre daha işlerinizi aksatmak zorunda kalabilirsiniz. Buna hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı olmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz. Mesleğinizde sizi kıskanan ve rekabet halinde olan birçok kişi var, ancak onlarla savaşacak gücünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bugün sizi baştan çıkaracak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni aldığınız kararlar oldukça yararlı. Aynı kararlılıkla devam etmeniz, sorunları bir, bir yok edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Hayatınızı mantıklı bir biçimde sürdürmeyi seviyorsunuz ama maceralardan da uzak durmayı tercih ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144549 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed