Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Aldatılabilirsiniz. En hafifinden, birlikte olduğunuz kimseden uzak olabilirsiniz. Bu olumsuzlukları gerçekten de yaşamamak için çok dikkatli olmalı, kıskançlık kavgalarından kaçınmalısınız fakat bu sizin elinizde de olmayabilir. Siz kıskançlık göstermeseniz, birlikte olduğunuz kimse rüzgardan nem kaparak saldırabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Sizdeki iyimserlik had safhada. İnsanlar sizin yanınızda kendini güvende hissediyor. Ama sonradan beni sen rahatlatıp yanılttın diyeniniz epeyce çok oluyor. Yoksa sizde herkes gibi her melaneti bekliyor da, melanet gelene kadar günü mü kurtarıyorsunuz ? Hayatınızda bazı vefasızlıklar var. Dikkat edin, sayısını daha fazla arttırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Bu kadar öfkelenmemelisiniz. Çok fazla intikam duygusu taşıyorsunuz. İş hayatınızda başarı yakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Dolunayla birlikte yakın çevrenizdeki kişilerle önceliklerin benzememesi nedeniyle çatışmalar yaşayabilirsiniz. İletişim ve eğitim konularıyla ilgilenmek, komşu ve yakın akrabalara zaman ayırıp yakınlaşmak için uygun bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Ay burcunuzda kalarak size destek vermeye devam ediyor. Her ne kadar az laf çok iş dönemi olsa da kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz öncelikli konular var. Daha kararlı bir duruş içinde olmak, iş hayatının getirdiği yolculukları hayata geçirmek size güven kazandıracak. Özel hayatınızda biraz daha esnek olmalı, yapıcı yanlarınızla ilişkilerinize özenli yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Verimsizlik bir süre daha gidebilir. Becerileriniz, kişisel çabalarınızla bu süreyi kısaltabilirsiniz. İşinize bağlılığınız kafanızdaki yetki sorununu önümüzdeki günlerde çözecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Yıldızlar aşk hayatınızı parlatıyor. Sevgilinizle tam bir uyum içinde olacaksınız. İş yerinde sizin dışınızda gelişen olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Kafanızda bir çok plan olabilir ancak bunları hayata geçirmeyi ertelemeniz, başarıya ulaşmanızı geciktirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Beklediğiniz bir para bugün elinize geçecek. Sınırlı dikkatli harcamanıza rağmen ölçülü, hesaplı yaşamak zorunda kalıyorsunuz. Masraflarınızı azaltmak için çareler arıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Kasım 2022)
Tüm sorumluluklarını üstlendiğiniz yakınınızı kendi sorunlarıyla ara sıra da olsa baş başa bırakmanızda yarara olabilir. Tarzınız eleştiriyi hak ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed