Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Geçmişiniz ve aileniz önem kazanıyor. Uzun vadeli planları, istikrarı ve güvenceyi ön plana alacağınız haftaya giriş yapıyorsunuz. Haftanın ilk yarısında işlerinizi yüksek yaratıcılığınızı kullanarak halledebilir, sanatsal konularla ilgilenebilir, sevgi temalı ilişkilerinizi canlandırabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında kendinizi doğru şekilde ifade etmek veya karışıklıkları gidermek için dil dökmeniz gerekebilir. Hafta sonunda, kimseyi hafife almayın, aleyhinize çalışan veya konuşan kişileri ortaya çıkartmanızda fayda olabilir. Güveninizi kötüye kullanan kişilerle yüzleşmeniz gerekebilir, ama her eleştiriyi kişiselleştirmemenizde de fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Her gördüğünüzde içinizi aydınlatan biri, bu günlerde zihninizi çok meşgul ediyor. Ama içinizi aydınlattığı kadar da, bir sorun olarak dolanıyor beyninizde. Birkaç güne kalmadan, sizinle birlikte iki kişiyi daha endişelendiren bir haber alacaksınız. Bu haber üçlü, anlaşılmayan bir ilişki içinde olduğunuzu düşündürecek etrafınızdaki insanlara.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Dönem dönem kendiniziNegatif hissetseniz debugünlerde son derecepozitifsiniz. Hayata çokmutlu açılardanbakıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
İşlerinizi eski usullerle değil, ancak teknolojiyle rayına oturtmanız mümkün olabilir. Sevdiğiniz kişinin sorunlarını çözmesine yardımcı olun. Maddi durumunuzu düzeltmek için tasarrufa yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Gösterdiğiniz çabaların sonuçlarını alıyorsunuz. Yaratıcı konulara verdiğiniz önem sayesinde kendinizi dikkat çekerken bulacaksınız. Aynı zamanda aşk hayatınızı canlandıracağınız etkiler söz konusu. Size keyif veren dinlenceler, sevdiğiniz şeylerle ilgilenmek de aradığınız huzuru sağlayabilir. Aşırıya kaçtığınız harcamalara ise göz atmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
İş yerinizde ciddiye alınmak tabii ki çok hoşunuza gidiyor. Daha da aktif olmak istiyorsunuz. Fiziksel enerjiniz yerinde. Biraz zihinsel yoğunlaşmaya ihtiyacınız var. Haftaya dinamik başlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Parasal konularda rahat bir dönemdesiniz. Fakat siz yine de harcamalarınızı sıkmak istiyorsunuz. Fakat bir türlü bunu beceremiyorsunuz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Çevrenizde başarılarınız çekemeyen insanlar var. Kimsenin etkisi altında kalmadan bu olaya tepkisiz kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed