Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Komedi filmlerindeki aksi ihtiyarlar gibi davranmaya eğilimlisiniz. Bazı konular sizi memnun etmeyebilir fakat sizi seven kimselere kapris yapmanız, devamlı huysuzlanmanız sorunlara çözüm getirmez. Aslında büyük bir kaybınız yok. Günü daha rahat geçirmeye gayret etmelisiniz. Kendi duygularınızı yanlış değerlendirme meylindesiniz. Duygusal karışıklığınız yüzünden bazı önemli hatalar yapabilirsiniz. Hislerinizi bir yana bırakıp, mantığınızı kullanmaya çalışmalı ve gelişmelere hemen tepki vermekten kaçınmalısınız. Çok istediğiniz bir aktiviteye katılamamanız olasıdır. Bir ailevi sorun ya da duygusal ilişkilerinizdeki gelişmeler sizi engelleyebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Uzun zamandır içe dönük yaşamanız bugün de devam edecek. Hareket ve dinamizm gerektirecek programlara açık değilsiniz. Size gelen önerileri reddetme eğilimindesiniz. Ziyaretçileriniz olabilir ve bu yüzden de tembellik etme ve düşünme hayaliniz gerçekleşmeyebilir. Eskiden gönül ilişkiniz olan bir dostunuz kendisini ihmal ettiğinizi düşünüyor. Bugün size sitemlerini iletebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Para meselelerine kafa yormak istemiyorsunuz. Yaşadığınız olumsuzluklar size moral çöküntüsü yaşatıyor. Moralinizi bozan kişilerden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Duygusal hayatınıza yön vermeyi arzuluyorsunuz. Bugün kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Hayalleriniz ve hedefleriniz çok farklı. Yapmak istediğiniz işlere odaklanıyorsunuz ama bir müddet beklemeniz gerekebilir. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin. Harcamalarınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Artık Ay'ın size desteği artarak büyüyor. Kişisel açıdan önem taşıyan konulara yöneleceksiniz. Kendinizi her açıdan yenilemeniz önünüzü açacaktır. Artan sorumluluklar ise her anlamda artıyor. İlişkilerde yaşanan zorlu zamanlar ise yerini pozitif duygulara bırakıyor. Hayatınıza ve duygusal durumunuza yönelik gelişmeler motive edici olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Elinize aldığınız şu andaki iş, sizin mesleki çapınızı ortaya çıkartacak. Beklediğiniz fırsat elinize geçmiş sayılır. Bu yüzden bu işe gerekli önemi göstermeli, zamanından önce çıkartmayı becerebilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Değişik meseleler ve işler bugün size çok hareketli bir gün geçirtecek. Serinkanlı ve sabırlı davranmayı başarabildiğiniz oranda başarılı ve karlı çıkacaksınız. İlişkinizde daha gerçekçi ve iyimser olarak ideallerinize ulaşmanız mümkün. İş hayatınızda bazı olumlu değişiklikler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Para konularında oldukça tutumsuzsunuz. Bu yüzden sıkıntı çekiyorsunuz. Bu sıralar harcamalarınızı azaltmalı ve gelirinizi arttırıcı çözümler düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Aileden biri sizin bir takım işlerinizi zevkle üstlenip şikayetçi olmuyor. Ama bugün şöyle bir gözleyin. Ne kadar yorulup yıprandığını göreceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed