Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Duygusalsınız ve bu gibi şeyler hemen heyecanlanmanıza sebep olabilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun, önümüzdeki günlerde görüşmeyi ve şu veya bu şekilde bir ilişkinizin olmasını planladığınız kimseleri bugünden aramalısınız. Bu hem planlarınızı pekiştirir hem de sizinle ilgili konuları daha ciddiye almalarına sebep olur. Size bazı teklifler yapmaya hazırlanan ve bu yüzden de dikkatini sizin üzerinizde tutan bir kimse var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Bugün ilgi duyduğunuz işlere yöneleceksiniz. Kimseyi olduğu gibi kabullenme durumunda olmadığınızı düşüneceksiniz ve eleştirilerinizi çekinmeden dile getireceksiniz. Yalnız başkalarının da size zaman zaman katlanamadıklarını da bilmeniz gerekiyor. Bugün ailenizle büyüklerinizden biri ile aranızda bugün ufak bir tartışma geçecek
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Bugün mutlu ve etkili günGeçirerek sevdiğinizle olansorunların üstesindenbirlikte geleceksiniz.Alacağınız ufak bir hediyeSizi mutlu etmeye yetecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Romantizmin doruğa çıkacağı bir gün sizi bekliyor. İş problemlerini bugün unutun. Dostlarınızla güzel bir gün geçirmeye çalışın. Sevdiğiniz kişiyle ilişkinizin geleceği için planlar yapın. Fazla kilolardan kurtulun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Aralık 2021)
İş yaşamınızda önemli ölçüde bir yoğunluk yaşayacağınız ve üzerinize aldığınız sorumluluklarınızın artacağı bir gündesiniz. Düzenli bir şekilde çalışmalarınıza devam edeceksiniz ve istikrarınızı korumaya çalışacaksınız. Ancak çalışma ortamınızda dengesizlik olarak yorumlanabilecek bir sorun yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Ay'ın olumlu etkisini fiziksel anlamda hissediyorsunuz. Bugün, ikili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız. Yaşamınızı renklendirmek adına yapacağınız çalışmalar ön plana çıkıyor. Başarılı sonuçlar alacaksınız. Para durumunuzdaki düzelmeler bugünlerde iyice belirginleşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Maddi ihtiyaçlarınız artabilir ve bunu karşılamanın arayışına girebilirsiniz. Yakınlarınızdan kaynak sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Varsayımlarla hareket ettiğiniz konularda hüsran yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed