Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (20 Eylül 2013)
Yaratıcılık gerektiren işlerinizde belli uyarlamalar ve değişiklikler yapmanız gerekiyor. Nereden başlayacağınıza karar vermeli ve bir an önce başlamalısınız. Ancak, belli imzalar atmak için önümüzdeki birkaç gün uygun değil.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (20 Eylül 2013)
Kısa bir süre içinde, sizinle birlikte iki kişiyi daha endişelendirecek bir haberiniz var. Bu haberle birlikte içinde olduğunuz bu üçlü ilişki, çevrenizde bazı merakların nedeni olabilir. Çok güvenle ve sıcak duygularla baktığınız biri, bugünlerde zihninizi fazlaca meşgul ediyor. Sebep olduğu bazı sorunlar var. Ona karşı bir davranış değişikliği gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (20 Eylül 2013)
Kartınız Mühür... İkna edici yeteneğe sahipsiniz. Bugün olağanüstü koşuşturmaca yaşayacaksınız. Gururlu ve kibirli duygularınızı insanlar bilinçli bir şekilde anlayacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (20 Eylül 2013)
Misyon edinme ve bunu pek çok kişi adına üstlenme gereği doğabilir. “Nasıl altından kalkarım” diyeceğiniz önemli bir görev üstlenebilirsiniz. Şimdiye kadarki deneyimleriniz ve yetenekleriniz sayesinde seçilmiş olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (20 Eylül 2013)
Yakınlar ve aileyi içine alan duygusal gerginlikleri iyi kontrol etmeye çalışın. Son günlerin getirdiği stresleri bir kenara bırakmak, yerleşimle ilgili konuları hızlı biçimde sonuçlandırmak gerekecek. Özel hayatınızda sizi kısıtlayan gelişmeler ise büyütülmemeli. Zira ikili ilişkiler açısından son derece keyifli ve destek verici imkanlar sizinle olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (20 Eylül 2013)
Yeni atılım niyetlerinizi bir süre daha ertelemeniz gerekli olabilir. Aceleci hesaplar, sıkıntı yaşamanıza neden oluyor. Daha serinkanlı tespitlerle yanılgılardan kurtulabilirsiniz. Birkaç gün içinde yeni umutlar belirecek gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (20 Eylül 2013)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (20 Eylül 2013)
Değişik fikirleri olan birileriyle gerekli bulduğunuz görüşmelere girebilirsiniz. Birikimlerinizi değerlendirme konularında kendinizi yeterince deneyimli bulmuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (20 Eylül 2013)
Sinirlerinizi kontrol etmekte zorlanacağınız bir gündesiniz. Bugün sinirlerinize hakim olmalı ve sevdiklerinizi kırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142292 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed