Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Karmaşadan hoşlanıyor gibisiniz. Bunu dostlarınıza bugün bir kez daha kanıtlayacaksınız. Onlarda bir alışkanlık yarattığını düşünüyorsunuz. Ama yanılıyorsunuz. Hayat karmaşık olduğu kadar da anlaşılır. Mutsuzluk ve göreceli de olsa mutluluk. Görüyorsunuz biraz düşüneyim türünden seçenekler değil bunlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Konuşmaları uzatmaktaüzerinize yok bu aralar.Düşüncelerinizi anlatırkenbazen çok fazla kelimekullanabiliyorsunuz.Çevrenizdekiler şaşkın..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Sizi derinden etkileyen bir haberle güne başlayabilirsiniz. Derin paylaşımlar ve oldukça yoğun duy-gusal durumlar yaşanabilir. İlerleyen saatlerde duyduğunuz bazı şeylerin gerçeği yansıtmadığını yakın çevrenize anlatmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Yakın çevrede oldukça keyifli paylaşımlarınız sürüyor. Ancak zihinsel olarak sizi meşgul eden eğitim çalışmaları önem kazanacak. Farklı öğretilerin getirdiği avantajları başkaları ile paylaşmaya açıksınız. İletişim ve haberleşme konuları yanında , yakınlarla olan paylaşımlar ve yapıcı ilişkiler söz konusu. Yolculuk planlarınızda yaşanacak aksaklıklara dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Başarınızda şansın payı çok büyük. Şanslı döneminiz bir süre daha devam edecek. Siz iş yaşamınızdan memnunsunuz, iş arkadaşlarınız da sizden. Kısa vadede herhangi bir iş problemi görülmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı olmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz. Mesleğinizde sizi kıskanan ve rekabet halinde olan birçok kişi var, ancak onlarla savaşacak gücünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Sabah saatleri size maddi kazançlar getirici bazı fikirler üretebilirsiniz ve bu konuda kararlı hareket edeceksiniz. Öğleden sonra ise maddi bazı endişeler yaşama ihtimaliniz olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Kafanızı kurcalayan kimi problemler için bir çabanız gerekebilir. İlişkilerinize dair sorularınızı yanıtlayabilmeniz için, bu ilişkilere daha çok zaman ayırmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed