Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2023)
Bugün bazı önemli kararları vermekten kaçınmazsanız size sunulan birçok fırsatı yakalama şansına sahip olabilirsiniz. Bazı eski şartlarla yeniden karşılaşacak ve daha önce farketmediğiniz bir durumu bu sefer sezerek kazançlı çıkacaksınız. Parayla ilgili konularda küçük olumsuz yönlenmeler ya da engellemeler olabilir. Bazı kimselerin yanlış tutumları da parasal sıkıntınıza sebep olabilir. Daima kendinize güvenmeli ve çevrenizdekilerin olurolmaz sözlerine kanmamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ocak 2023)
Bugün sizin için oldukça keyifli ve güzel bir gün olacak. Planladığınız işlerinizi halledecek ve önemli bir iş görüşmenizi gerçekleştireceksiniz. Özel yaşamınızdaki seçenekleriniz hayatı keyifli yaşamınıza neden oluyor. Bazı insanların eleştirilerini değerlendirmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2023)
YENİ bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Parasal konularınızın çözümü, akıllıca vereceğiniz kararlarınıza bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2023)
Sözleşme, anlaşma gibi konularda kendinize güveniniz, öngörünüz yerinde olacak. Eğitim temalı işler, seyahatler, yakın çevreniz için veya onlarla birlikte yapacağınız uğraşlardan güç kazanarak sonuç elde etme şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2023)
Sizi huzursuz ve tedirgin şartlar devam etmekte. En çok kafa karışıklığı yaşadığınız konulara dikkat etmelisiniz. Zira duygusal gerginlikler yıpratıcı derece olacaktır. Olayları akışına bırakmanız, kendinizi toplamaya çalışmanız en iyisi. Zira hazırlık sürecinizi en iyi şekilde geçirmelisiniz. Yarın üzerinizdeki tüm baskılardan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ocak 2023)
Son günlerde işe karşı gönülsüzlüğünüzün, düşündüğünüzden daha temel nedenlere dayalı olduğunu düşünebilirsiniz. Yeni girişim niyetleri daha kapsamlı araştırmaları gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2023)
Sevgilinizle yanlış anlamalardan kaynaklanan problem yaşamanız söz konusu. Sorunlarınızı büyütmeden, kendinizi anlaşılır bir şekilde ifade ederek çözmeye çalışın. İş yerinde üzerinize vazife olmayan işleri de üstleniyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluk yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ocak 2023)
Parasal açıdan rahatsınız. Gelir kaynaklarınız var ve sizde paranızı harcamaktan çekinmiyorsunuz. Bu nedenle zaman zaman kullanıldığınız fikrine kapılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ocak 2023)
Etki etmediğini, ilgi çekmediğini düşündüğünüz görüşleriniz, bu sıralar karşılığını bulabilir. Bazı düşüncelerinizle ilgili, yakın zamanda yepyeni bir umut kapısını aralayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed