Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Rahatsızlık yaratan durumlar yakında çözüme kavuşuyor, bu durumu kendi gözlerinizle göreceksiniz. Planlarınızı aynen tatbik edin, ama diğerlerini bu konuda çok fazla zorlayabilirsiniz, dikkat! Planlardaki son dakika değişiklikleri sizi sıkıntıya sokabilir. Yalnız kaldığınızda daha verimli çalıştığınızı fark edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Arkadaşlarınızın arasında ciddi, tutarlı bir imajınız var. İmajınızın hakkını fazlasıyla veriyorsunuz. Önemli bir adım atmak üzeresiniz. Ama etrafınıza sizden beklendiği kadar kararlı bir görüntü veremiyor gibisiniz. Bu adımda, çok kararlı olmanızı engelleyen haklı nedenleriniz var. Bu engelleri, atacağınız adım kadar önemsiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2021)
AŞK: Aşk konusunda ilişkilerinizde içe kapanık görünüyorsunuz. Kolay kolay düşündüklerinizi açamıyorsunuz.Mutlu bir bir birliktelik istiyorsanız açık olmalısınız. PARA: Tahammül gücünüzün geliştiği bugünlerde tuttuğunuz işin ucunu bırakmıyorsunuz. Maddi yönden desteğiniz var. SAĞLIK: Başkalarının kısa sürede atlatacağı hüzünlü olayları siz bugün atlatamayabilirsiniz.Çünkü sinirleriniz çok çalışmaktan yıprandı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Dışarıya uyumlu görüneyim diye içinizde biriktirdiğiniz kızgınlıklar hedefinden sapıp sevdiklerinize parlamanıza neden olabilir. Stresi azaltmak için okumak, gezip yeni insanlar tanıyıp yeni ilişkiler oluşturmak iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Sizi bağlayan maddi ve manevi koşulları aşma isteğiniz kuvvetleniyor. Özellikle bugün iş ve para konularındaki çalışmalarınız size yeterli gelmeyebilir. Kişisel açıdan sizi zenginleştirecek uğraşların peşinde gitme eğiliminde olacaksınız. Bu süreçte eğitime dair uğraşlarınız daha önem kazanabilir. Seyahat planları içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Umut bağladığınız biri sizi üzüyor. Onun bazı vaatleri sizi umutlandırmış, heyecanlandırmıştı. Haftanın ilk günü hiç beklemediğiniz bir şekilde yepyeni planların içinde yer alacasınız. Ama dört elle sarılmadan biraz düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Siz yaşadığınız ilişkiyi bitirseniz de, o yeniden birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Çevrenizden bu konuda destek istiyor, fakat sizi yolunuzdan döndüremeyecek gibi. İş yerinde yaşadığınız ortam sinirlerinizi bozuyor. Bugün şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Taksitli alışverişinizden bu sıralar vazgeçmeniz ve para biriktirmeniz gerekiyor. Önümüzdeki günlerde parasal konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Aralık 2021)
Değişik bir alandan, çok gerçekçi bir yaklaşımla değerlendirmeniz gerekecek teklifler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed