Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Bugün kendinizi, fikirlerinizi, yaptıklarınızı veya yapmak istediklerinizi açıklama konusunda hiç zorlanmayacaksınız ve istediklerinizi elde etmeniz düşündüğünüzden çok daha kolay olacak gibi duruyor Sevgili Oğlak’lar.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Bugün iş ve evle ilgili konularda koşuşturmaca yaşayabilirsiniz. Verimli bir gününüzde olduğunuz için kolayca üstesinden gelebilirsiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bir davet alabilir ya da siz birilerini davet edebilirsiniz. Bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
AŞK: Bugün eleştiri alabilirsinizama buna tepkiniz gecikmeyecek.Partnerinizin eleştirilerine aslaboyun eğmek istemiyorsunuz.İyiliğiniz için çabalayanpartnerinizin çabaları boşaçıkacağa benziyor.İŞ: Kendinizi güvende hissetmek için bugün çoktutumlusunuz. Bir takım yatırımlarınızı daerteleme kararı ile yok ediyorsunuz.SAĞLIK: Bugün birkaç dostunuza faydanızdokunduğu için içsel huzurunuz yerine geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Neşeli bir ortamda dostane başlayan ilişkiniz duygusal yoğunlukta ilerleyebilir. Aşk rüzgarlarının esintilerine hazır olun. İş için yaptığınız başvuruya olumlu cevap alacaksınız. Harcamalarınıza sınır getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
İş hayatına ait konular hızlanmakta. Daha çok başarıya odaklanmak isterken sizi bağlayan ortak çalışmalar gündemde kalmaya devam edecek. İşi içine alan takım çalışmalarında verimli sonuçlar alacaksınız. Kariyere kendinize yeni bir hedef belirlemek üzere uzun vadeli planlar içine girmelisiniz. Ancak evde başlayan hareketlilik size beklemediğiniz sorumluluklar getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Amirinizin size yakın olması ve size çoğu işlerinizde yardım etmesi sizi fazlasıyla rahatlatıyor ve memnun ediyor. Fakat dikkatli olmalısınız. Çevrenizdeki iş arkadaşlarınız bu durumu kıskanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Bunları aşabilecek güç sizde var. Bu işyerinden de sıkıldınız. Başvurduğunuz işlerden gelecek olumlu bir haber yüzünüzü güldürebilir. Taksitli alışverişlerin cazibesine kapılıyorsunuz, harcamaları biraz daha kısmanız faydalı olacak. Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Para durumunuzda yavaş, yavaş da olsa her gün ileriye doğru bir gidiş var. Para darlığınızı, masrafları kısarak ve küçük ilave işler yaparak en aza indirmeye çalışıyorsunuz. Bugün hiç hesapta olmayan bir ödeme yapmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Birileri sizin sabrınızın sınırını zorlamaya çalışıyor. Bugünlerde kışkırtılmaya hazırsınız, ama sabırlı ve temkinli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed