Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Ani değişiklikler size zarar verebilir. Dolayısıyla, rahatsız olduğunuz konular varsa, şimdilik üstüne gitmemekte fayda var. Detayları önemsemeniz ve başkalarına güvenerek hareket etmemeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Arkadaşlık ilişkilerini çok önemsiyorsunuz. Bu konudaki seçiciliğiniz bile sizi hayal kırıklıklarından kurtaramıyor. Bugünkü bazı gelişmeler sizi kısa bir süre hayata küstürecek. Vefasız davranışlara tahammül gösteremiyorsunuz. Beklemediğiniz bir tavır bütün yaşama enerjinizi alıyor. Hafta sonu için birkaç arkadaşınızı arayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Kartınız Dönüş... Geri dönüş yapmak istediğiniz kişilerden daha bir uzak kalmaktasınız. Böyle her şeyden soyutlanarak kendinizi kimseye affettiremezsiniz bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Sonsuz güven duyguları içinde süren ilişkinizin aşk olamayacağı şeklindeki söylentilere itibar etmeyin. Her anlamda belli bir güvene oturmuş olan ilişkiniz, karşılıklı deneyimlerin bir sonucudur. Mesleki sorunlarınızı büyüterek kendinizi yıpratıyorsunuz. Çevrenizde sevilen bir kimliğiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2021)
İlişkilerde başlayan süreç size iyimser etkiler getiriyor. Yeni destekler, anlaşmaların yön değiştirmesi ile ortaya çıkan koşullar netleşiyor. Önerilerin hayata geçebileceği bu dönem yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Evliliğinizde esen sert rüzgarlar yerini daha ılımlı bir havaya bırakmakta. Sizi harekete geçiren yakın arkadaşlıklar öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Sınırsız enerjinizle harikalar yaratıyorsunuz. İşyerinizin size ihtiyacı var. Ama sizin ona hiç ihtiyacınız yok. Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerler olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Parayla ilişkiniz nedeniyle eleştiriliyorsunuz. Kendiniz için harcamadığınız gibi başkaları için de harcamaktan kaçınıyorsunuz. Bugün istemediğiniz halde harcama yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Kendi iradenizle oluşturmaya çalıştığınız koşullar, size sıkıntılı bir dönem yaşatabilir. Ama şansınız yüksek. Yine de bazı destekler, ummadığınız ölçülerde katkı getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed