Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Uzun vadeli hedefleriniz veya amaçlarınız açısından ne kadar yol geldiğinizi sorgulayabilirsiniz. Özgüveniniz ne kadar fazla olursa, mücadele gerektiren veya rekabet içeren ortamlarda o kadar başarılı olabileceksiniz. İlerlemek için geçmiş deneyimlerinize güvenebilirsiniz. Eski planlarınızı canlandırabilir ve eski çalışma arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz. Kontrolü ele almanız başarıyı beraberinde getirebilir. Ani tepkileri olan kişilerden uzak durun. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Özel işlerinize bile zaman bulamayacağınız günler var önünüzde. Bu sıkışıklığı, işlek zekanızla çok kolay bertaraf edeceksiniz. Ama bundan kazanç sağlama önerileri size de pek şık gelmeyecek. Bir kutlama gününüz var. Bu özel günde bazı ilişkilerin vereceği rahatsızlıklar olabilir. Ama hiç beklenmedik yakınlaşmalarla bugünü oldukça hareketli ve neşeli de geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Güçlü Merkür karşısında duygularınız alt üst olabilir. Her konuda ürkek davranmanız gelecekteki başarınızı engelleyecektir. Hareketi elden bırakmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Duygusal yönden yeni maceralara açıksınız. Yeni ilişkiler kurma yönünde aldığınız kararlar çevrenizden destek görecek. Zihinsel anlamda kuvvetli olacağınız bir gündesiniz. Bu özelliğinizi biriken sorunları çözmek için kullanmaya gayret etmelisiniz. İşinizdeki durgunluk sürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Ay'ın burcunuza etkileri sayesinde pek çok yeni karar aldınız. Hayatı daha ciddi ve sorumlu gözlerle algılamaya devam edeceksiniz. Direk kendinizle ilgili konular yanında eldeki kazanç kaynaklarınızı yenileyeceğiniz destekler üzerinde durabilirsiniz. İş hayatına yönelik ortak çalışmalar nedeni ile daha fazla yorulmak ve çaba göstermek gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Umut bağladığınız biri sizi üzüyor. Onun bazı vaatleri sizi umutlandırmış, heyecanlandırmıştı. Haftanın ilk günü hiç beklemediğiniz bir şekilde yepyeni planların içinde yer alacasınız. Ama dört elle sarılmadan biraz düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Bugünlerde işinize gösterdiğiniz aşırı reaksiyon, sizin sabırsız ve alıngan bir yapıya sahip olmanızı ve olayları yüzünüze gözünüze bulaştırmanızı sağlıyor. Aşırı, sert ve makul olmayan davranışlardan kaçınarak, uyum sağlayabilmek için uzlaşma yoluna gitmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Kendinizi kandırdığınızın farkındasınız. Çünkü para sıkıntılarınızın gerekçesi olarak kendinize gösterdiğiniz nedenlerin çoğunu siz icat ediyorsunuz. Önce para harcama konusundaki dağınıklığınızı ortadan kaldırmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Enerjinizi doğru olarak kullanmanız durumunda oldukça verimli bir gün geçirebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed