Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Sıcakkanlı yaklaşımlarınızla ilişkilerinizde bıraktığınız etkiyi, belli çözümsüzlüklerinizde güvenilir bir araç olarak görebilirsiniz. Bugün yakın çevrenizle, kararsızlık yaşadığınız konularda çatışmalara girebilirsiniz. Kararlı olmanızı sağlayacak veriler için, iyi araştırmalara yönelmeniz ve son günlerde ısrarlı hale gelen duyumlara kapalı olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün sizler açısından son derece keyifli gün. Uzaklardan gelen dostlarınızı yalnız bırakmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün iş dışında gireceğiniz ortamlarda gruplaşmalara ve farklılıkların ayrılıklara sebep olmasına müsaade etmeyin. Hele ki bir amaç uğruna bir araya gelmişseniz mutlaka birbirinize asıl amacın ne olduğunu hatırlatın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Para durumunuzu ilgilendiren yeni kararlar almaktasınız. Zira işten beklediğiniz destekler bütçenizi toparlamak için yeterli olmayacaktır. Daha fazla çalışma kapasitenizi ortaya koymanız ve becerilerinizi harekete geçirmeniz gerek. İş hayatını içine alan gergin dönemler ise kritik görünüyor. Ãœstlerle ilişkilerde yaşanacak tersliklere karşı oldukça sakin yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş hayatınızda herkesçe bilinen özgün bazı projeleriniz var. Fikirleriniz oldukça parlak, fakat para sıkıntınızı bir türlü aşamıyorsunuz. Yeni teklifler hayatınıza yeni anlamlar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Siz yaşadığınız ilişkiyi bitirseniz de, o yeniden birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Çevrenizden bu konuda destek istiyor, fakat sizi yolunuzdan döndüremeyecek gibi. İş yerinde yaşadığınız ortam sinirlerinizi bozuyor. Bugün şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bugünlerde para durumlarınız bir miktar karışık. Biraz sıkabilirseniz, her şey hallolacak. Sonradan aklınıza gelen borçlarınız ortaya çıkıyor ve sıkıntı yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Özel hayatınızda sizi çok kıskanan birisi var. Henüz size zarar verecek bir harekette bulunmamış ama ne yapacağı belli olmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144549 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed