Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
İnisiyatif kullanmalı ve stresi azaltacak yöntemler geliştirmelisiniz. Sevdiğiniz kişilerle bir araya gelmeniz veya sevdiğiniz şeyleri yaparak vakit geçirmeniz size iyi gelebilir. Bazı davranışlarınızda veya eğilimlerinizde değişiklik yapmanız olumlu bir yöne ilerlemenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle saatlerine kadar ufak tefek beklenmeyen durum yaşanabilir veya baskılar, engeller ya da endişeler nedeniyle sıkıntı hissedebiliriz. Kafalar karışabilir, unutkanlık veya dikkatsizlik türünde durumlarla uğraşmamız gerekebilir. Akşam saatleri ise, iş hayatımız, diğerleri üzerinde yaratılabilecek etki açısından olumlu şekilde değerlendirilebilir. Kendimizi görünür hale getirmek için duyacağımız istek, özel yaşamımızda ve iş hayatımızda başarılı olmamız için bizi motive edebilir. Kendimiz için olumlu adımlar atabilir, bu anlamda seçeneklerimiz olduğunu görebiliriz. Bugünlerde başlayan işler veya girişimler ilerleme fırsatı bulabilir. Başarma arzumuz ve motivasyonumuzla birlikte, bize danışan kişilere yardımcı olma şansımız da yüksektir. Karşılıklı faydalı tavsiyeler söz konusu olabilir. Geçmişle ilgili yaralar sarılabilir veya hesaplaşma günü gelmiş olabilir. Geçmiş sorunları büyütmek değil, izlerini dahi ortadan kaldırmak için çaba harcamakta fayda vardır. Romantik veya sevgi temalı ilişkiler için güzel günlerdeyiz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Kendinize güvensiz görünebilir ve sevdiklerinize karşı hislerinizi bastırma eğilimi gösterebilirsiniz. Yakınlarınızdan ilgi görebileceğiniz bu devrede duygusal paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz. Ayın oluşturduğu uyumlu açı, çevrenizde dikkat toplayabileceğinize işaret ediyor. Gün içerisinde üzerinde durmamanız gereken aksilikler yaşamanız olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
AŞK: Örf ve adetlerinize çokbağlısınız. Herkesin yardımınakoşmaya çalışıyorsunuz. Bugünkendinizi iyilik perisi ilan ettinizama sevdiğinizi de ihmal ettiniz.Size kırgın bakışlar atabilir.İŞ: Bugün maddi açıdan taşkınnitelikler sergileyebilir ve bunları sonradan örtbasetmek isteyebilirsiniz. İş yerinizde bir hayli telaşlıolmanız çok fazla hata yapmanıza sebep olabilir.SAĞLIK: Kulaklarınızla ilgili şikayet ediyorsunuzve alerjik kaşıntılar oluşuyor. Doktora başvurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
İhtimal hesaplarıyla yaklaştığınız çoğu olaylar bazen umduğunuz sonuçları vermeyebilir. Bu nedenle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Giriştiğiniz kişisel çekişmelerin size yarar yerine zarar getireceğini unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Kendinizi iyi planlamalı günlük işlerin getirdiği sorunları dikkate almalısınız. Daha fazla çaba gerektiren işler öne çıkarken, zaman kaybı söz konusu olmamalı. İş ortamında yenilenmelere açık olmak, değişik tekniklerden yararlanmak size verimli sonuçlar getirecektir. İş arkadaşlarınızın yaratacağı karmaşaya karşı önlemci olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Sizin kariyerinizle uğraşan bir arkadaşınızın yapmak istediklerinin farkında değilsiniz. Sizin iyi niyetinizi suiistimal ediyor. Çevrenizdekilere biraz daha temkinli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı olmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz. Mesleğinizde sizi kıskanan ve rekabet halinde olan birçok kişi var, ancak onlarla savaşacak gücünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Paranızın, temel gereksinimleriniz dışında dağıldığı birçok yer var.Lüksünüz olmadığını, gerekli harcamalar yaptığınızı düşünüyorsunuz, ama bu tek başınıza değerlendirebileceğiniz bir konu değil. Bu konuda tersi düşünceler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Dostlarınız size sonuna kadar güvenebiliyorlar. Ama aynı güveni onlara kolay, kolay vermiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed