Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Kışın gelişiyle oluşan gerilimi, enerjinizi yararlı noktalarda harcayarak yenilikler yapmakta kullanabilirsiniz. O zaman yaşadığınız olaylar size mutluluk verebilir. Çünkü hareketli ve renkli bir ilişki, pek çok sorununuzu size unutturabilir. Ne var ki bir paylaşma ile ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Dikkat etmelisiniz. Böylece her şeyin yolunda gitmesini sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
YENİ bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Parasal konularınızın çözümü, akıllıca vereceğiniz kararlarınıza bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
İkili ilişkileriniz güçlü ancak kararsızlığınız yüzünden oldukça tatsız bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizce çok dahice sandığınız bazı fikirleriniz yüzünden çevreden olumsuz tepki alabilirsiniz. Aşkta hiç hareketlilik yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Çalışma koşullarınıza daha fazla odaklanmanız gerek. Bu konuda yaşanan değişlikler sizi biraz zorlamakta ve planlarınızı aksatmakta. Tamamlanması gereken işleri bitirerek gün ortasından sonrasına hazırlanmalısınız. Kendinizi yıpratmamaya çalışmalısınız. Gündeminizi meşgul edecek evlilik ve başkalarının düşünceleri baskı yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Fazlaca önemli olamamakla birlikte düşüncelerinizle duygularınız arasında ayrılıklar olabilir. Çevrenizde olumsuz bir ortam var ve sizden bundan etkileniyorsunuz. Çevrenizdeki gelişmeleri dikkatle takip edeceksiniz ve olayları kontrol etmeye önem vereceksiniz. İki ayrı konu bugün gündeminizi belirleyecektir ancak enerjinizi doğru bir şekilde kanalize etmeyi başaramayabilirsiniz. Gereksiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Ay'ın olumlu etkisini fiziksel anlamda hissediyorsunuz. Bugün, ikili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız. Yaşamınızı renklendirmek adına yapacağınız çalışmalar ön plana çıkıyor. Başarılı sonuçlar alacaksınız. Para durumunuzdaki düzelmeler bugünlerde iyice belirginleşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Önünüzde size para kazandıracak önemli imkanlar görünüyor. Ama çok seçenek karşısında bocalayabilir, yanlış karar verip hepsini heba edebilirsiniz. En iyi seçimi yapmaya hazır olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Belli bir zamandan beri içinde olduğunuz kararsızlığın, kafanızda oluşturacağınız yeni belirlemelerle ortadan kalkması gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed