Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Bugün yaratıcı ve yeni fikirleriniz var. Bunun yanında içinizde geleceğe dönük yeni umutlarınız doğuyor. Kendinize yeni yollar yeni ufuklar açıyorsunuz. Şu an için değişimler size birtakım sıkıntılar verse bile gelecekte bunların olumlu sonuçları olduğunu anlayacaksınız. Diğer yandan tamamen kendi içinize döndüğünüz ve ruhunuzun derinliklerinde dolaştığınız bir dönem. Kendinizi eleştiriyorsunuz, hatalarınızın nelerden kaynaklandığını anlamaya çalışıyorsunuz. Tüm bunların neticesinde kendinizi dışarıdan herhangi bir insanın sizi gördüğü gibi görmeyi başarıyorsunuz. Hislerinize ve içinize doğan şeylere güvenmelisiniz. İleride yanılmadığınızı çok iyi anlayacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Çevrenizde birbirinden farklı pek çok insan var. Siz hepsiyle iyi ilişkiler içindesiniz. Ama bu farklı kişileri bir araya getirme çabanız olumlu karşılanmıyor. Siz yine, hepsiyle ayrı ayrı görüşmeyi sürdürmelisiniz. Sabah saatlerinde yapacağınız bir program ancak akşama doğru gerçekleşecek gibi gözüküyor. Yakınlarınızdan biriyle ilgili sevindirici bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Kartınız Aşıklar... Aşk hayatına taze kan geliyor adeta. Yalnız olan Oğlak'lar çekingence açılmasını bekledikleri kişiden bugün aşk teklifleri, sevgi sözcükleri alabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Kendi üzerinizde yapacağınız yenilikler çevrenizde bir çekim alanı oluşturacaktır. Bazı dedikodular duymaya hazır olun. Bunlara inanıp dostlarınızı kırmayın. Sevdiğiniz kişiyle birlikte geleceğe dair planlar yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
İlişkilerde başlayan olumlu süreç size beklediğinizden çok desteğin geldiğine işaret ediyor. Evliliğinizde yaşanan sorunları daha rahat aşabilirsiniz. Ortaklaşa işlerin üzerinde duracak cesareti göstereceksiniz. Yeni işbirlikleri yanında aileyi de içine alan önemli adımlar atabilirsiniz. Sosyal çalışmaların yurt dışı uzantıları da hayatınıza olumlu etkiler katabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Bu sıralar birtakım eleştiriler alabilirsiniz. Hazırlıklı olmanız, problemi ve üstlendiğiniz aşırı sorumlulukları açıkça ortaya koymanızı sağlayacak. Yeteneklerinizin ucuza gittiği şeklindeki düşünceniz, yeni arayışları getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Önümüzdeki günler içinde hiç beklemediğiniz girdiler, uzun süreli rahatlamalar getirebilir. Bugün coşkulu bir gününüzdesiniz. Gereksiz satın alma eğilimleri içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Temmuz 2022)
Dış görünüşünüze yeteri kadar önem vermiyorsunuz. Kendinize zaman ayırmalı , görüntünüze gereken önemi vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed